Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lázat hány éves korig lehet...

A lázat hány éves korig lehet popsiban mérni?

Figyelt kérdés
4 éves és a popsijában szoktuk mérni,állítólag a legpontosabb értéket ott kapom. Hány éves korától lehet máshol és érdemes-e váltani?

2013. márc. 22. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
6 hónapos korától a hónaljban mérem.
2013. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ameddig akarod, csak nem biztos, hogy a gyerek díjazni is fogja.

Mi addig mértük popsiban, amíg nem ment a hónaljnál. De egyébként én azt gondolom, hogy az eltérés maximum 1-2 tized fog, ami sokszor nem oszt, nem szoroz. Azért ha egy gyerek lázas, azt azért mérés nélkül is észre lehet venni és akkor is a hónaljban mért érték is elég közeli értéket fog mutatni.

2013. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

bocs, 1-2 tized fok

előző voltam

2013. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És meg tudod mérni rendesen? Nem ficánkol?
2013. márc. 22. 19:10
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok. Egy 4 éves már elég nagy, hogy megértse, hogy most ülünk 2 percig. Legfeljebb olvasol mesét neki közben. Mivel én féléves korától mérem hónaljban, mert nem szerette ha a fenekébe nyomkodom, de akkor is úgy csináltam, hogy játék volt a kezemben,mára már síma ügy.
2013. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem addig lehet, amíg engedi a gyerkőc, 2 éves kisfiamat már nem lehetne ehhez lefogni. Ezért mi infravörös lázmérőt vettünk (nem fül lázmérő), aminek az is az előnye, hogy alvás közben, anélkül, hogy fel kellene ébreszteni, le tudjuk ellenőrizni a hőmérsékletét. Én a homlokánál és a tarkójánál ellenőrzöm le, nála ezen a két helyen a legpontosabb a mérés. Egyébként kórházban csecsemőosztályon ugyan azt "tanítják" az anyukáknak, hogy hőmérő a popóba, de ott fülhőmérőt használtak pölö amikor kisfiam született.
2013. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 éves nem volt még a lányom,m mikor már nem hagyta fenékben mérni. azóta hónaljban mérjük.
2013. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az enyém simán elviseli, de megpróbálnám neki hónaljba. Elvégre már 4éves.
2013. márc. 22. 19:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kislányommal már hónaljban mérjük egy ideje. Nem is hagyná már, hogy popsiban mérjük.
2013. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta a hónaljában mérem. Neki sem kellemes, ha a fenekébe dugdosok akármit is. Ordított, ficánkolt. Sima ügy a hónaljában mérni.
2013. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!