Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyibe kerül egy bébiszitter...

Mennyibe kerül egy bébiszitter óránként? Egy ill. két gyerek esetén?

Figyelt kérdés
Vidéki árakat írjatok légyszi!

2013. márc. 26. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A húgom 1200/ óraert vigyáz egy gyerekre. Tobb eseten ez az összeg tobbszorozodik. Szakképzett gyermek gondozó. "Sima" bebiszitter is 1000 minimum.
2013. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nikca válasza:
100%
én altalaban 800 ft/ora mert csak angol magyar nyelvu oklvelem van meg kitott a beom.ket het d.e egy het d.u.
2013. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1200 Ft-ért mit csinál? Játszik velük? Mert én azt tapasztaltam, hogyha rábíztam valakire, a végén már mindig a tévé ment, mire hazaértünk, azért kicsit sokallanám az 1200 Ft-ot. Ha viszont szórakoztatja, fejleszti őket, az eléggé leterhelő, akkor megértem, hogy elkér ennyi. Én egy munkanélküli anyukát fogadnék meg, nem szakképzett.
2013. márc. 26. 09:54
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon vidéki (nem azért, mert nagyon vidéken lakunk, Budapest vonzáskörzetében egy kis faluban), és nagyon baráti áron vigyázott a nővérem fiaira egy ovis munkanélküli anyukatárs 600 ft/óráért. ez szerintem igazán baráti.

ennél kevesebbet nem adnék. vagyis nem várnám el, hogy ennél kevesebbet kérjen valaki.

2013. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Játszik, foglalkoztatja őket. Egyebkent bölcsődei gondozono, ott is lefoglalja a gyerekeket.
2013. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, igaz Pesten de egy idősebb néni vigyázott a gyerekre óránként 600 forintért. Nagyon sokat játszott vele, tanította, stb. Amúgy az átlag 800-1000 forint közt van, amit én tudok.
2013. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 26. 10:27
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Mi Székesfehérváron lakunk. Az árak azt mondhatom pestiek...1200 ft/óra 2 gyerekre én ilyen árakkal találkoztam, volt aki 1000/óra de az nagyon fiatalka volt és hát nem olyan egyszerű esetek a gyerekeim (kis korkülönbség együtt rosszak is) Én megmondom őszintén drágállom az 1200 ft-ot óránként mert mire egyáltalán eljutok oda ahova akarok meg haza az eleve majd egy óra tehát akkor még semmit se intéztem.

Ja és persze ki van kötve hogy ezidő alatt SEMMIT se csinál az illető (jó, nem is várom nem arról van szÓ) csak a gyerekekkel játszik. Tehát nem ilyen különösebb foglalkoztatás vagy bármi hanem a mi itthon meglévő játékainkkal játszik együtt a gyerekekkel. A tv is megy, hogy mennyit azt nem tudtam megítélni.

Úgyhogy végül mi lemondtunk arról és egy ismerős idősebb nénivel beszéltük meg hogy vigyáz néha rájuk közel nem kért annyit és szívesen meg is etette/eteti őket ha úgy van sőt múltkor fürdetni is elkezdett.

Az ilyen nagyon nagy kincs, meg is becsüljük!!

2013. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
pont ez a problémám, hogy azért, hogy menjen a tévé, óránként 1200 Ft az sok. Nem kell házimunkát végezni, a gyerekek többnyire elvannak, eljátszanak egyedül, és nem önveszélyesek.
2013. márc. 26. 10:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8 as vagyok igen megértem amit írsz...:( Nekem ez az egész olyan lutri volt amúgy hiszen FOGALMAM sincs milyen az az ember akit odahívok tehát nem tudom milyen, hogy viselkedik stb. mert mikor én ott vagyok lehet más mint amikor nem vagyok ott és 2-4 illetve 3-5 évesek beszámolnak persze hogy mi volt de csak kis részben és nem is biztos hogy az mindig 100% igaz a fiam is olyan cifrákat tud mondani 5 éves létére ami nyilvánvaló csak a képzeletében létezik.

Szóval nehéz dolog ez...azt a nénit aki most jön hozzánk néha, segít stb. már előtte ismertem és megkedveltem(ez a szerencsés konstelláció)

2013. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!