Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, apukák, hány évesen...

Anyukák, apukák, hány évesen ment először a fiatok locsolni vagy a lányotokat mikor locsolták meg először húsvétkor?

Figyelt kérdés

Mesélnétek kicsit hogyan zajlott a dolog?

Kisfiúnk most megy először és érdekelnének a tapasztalatok.



2013. márc. 28. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
lányomat vizzel csak 6 honapos volt akkor
2013. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párom tavaly elvitte az akkor 8 hónapos kisfiúnkat, persze csak két helyen voltak itt a lakótelepen, kb másfél óra alatt megjárták. Idén is mennek, jövőre szerintem már verset is mond :)
2013. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már első húsvétján vitte apa a kisfiunkat. 2 hónapos volt:-). Már 4 éves. De nem mennek boldog-boldogtalanhoz. Csak a mamák, keresztanyja, meg 2 szomszéd akivel jóban vagyunk. Ennyi. Majd ha jövőre kéri, hogy elszeretne menni valamelyik csoporttársához locsolkodni, akkor leviszi apa, de még nem mondta. Verset tavaly nem mondott, kíváncsi leszek, hogy most elmondja-e?
2013. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aki eddig írt, de még nyugodtan jöhetnek élmények.:)
2013. márc. 28. 17:15
 5/6 haramia ***** válasza:
Az én kisfiam most 21 hónapos, de tervezem, hogy megyünk vele nagymamához, rokonokhoz. Találtam egy spriccelős üveget, abba töltünk vizet és ma gyakoroljuk, h hogy kell vele locsolni :)
2013. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm utolsó!:)
2013. márc. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!