Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor adjátok rá a gyerekre...

Mikor adjátok rá a gyerekre gumicsizmát? Hány fokban?

Figyelt kérdés
20 hónapos a fiam, második hótapasóját nőtte ki a télen. Ez is kicsi már, ma már nagyon mutogatta, de nem akarok már neki új vízálló csizmát venni, viszont van gumicsizmája amit vastag zoknival is fel tud venni. De nem tudom mikortól -hány fokban- merjem ráadni.
2013. márc. 28. 20:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy a kérdés pontosan az, hogy rá lehet e adni -más rá szokta e adni- a gyerekékre 20 fok alatt a gumicsizmát.
2013. márc. 30. 13:32
 12/13 anonim ***** válasza:

8. vagyok

Ilyet vettem a nagyobbik fiamnak: [link]

Ez vízálló, enyhén bélelt, pont a mostani időre való. Sajnos kis méretben nincs, csak példának írtam.

Mi is kertvárosban lakunk, itt is csupa sár minden :(


Szerintem amúgy 10 fok felett már lehet gumicsizmát hordani, ha meg csak 1 órát van rajta naponta, akkor biztosan nem okoz gondot :)

2013. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, ez nagyon klassz kis cipő...! :-)Ezekkel egy gond van, hogy nincsenek 22-esben, és igazából ilyen kis méretben nem is nagyon van olyan ami igazán hasznos lenne, azaz nem túl meleg, de vízálló, eddig neki superfit bakancsai voltak, de mint írtam most ezt kihagynám.

Hát azt hiszem marad a gumicsizma, valami extra vastag zoknival, motorozik kint, meg szaladgál, és napi 1 maximum 1.5 órát van rajta a csizma...szóval szerintem sem lesz baja tőle, én inkább csak attól félek, hogy fázna benne a kis csülke:-)

Van neki olyan ami NEM esős időben jó, de viszont az egyáltalán nem vízálló.

2013. márc. 30. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!