Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak az én gyerekeim ölik...

Csak az én gyerekeim ölik egymást egész nap máséi szépen eljátszanak?

Figyelt kérdés

Mégis mi a megoldás küldjem őket külön szobába egész álló napra vagy minden percben mikor összevesznek? 5.5 és 4 évesek és egész nap kora reggeltől estig egymás szivatják nem tudok rá jobb szót, elveszik egymástól szándékosan direkt amivel a másik játszik, elenyészően ritka az hogy együtt játszanak vmit. Egész nap az ordítás ment ma is voltunk kint délelőtt is délután is szóval nem a mozgáshiány a gondjuk. De egyébként odakint is ez megy. A kisebb is szivatja a nagyobbat és fordítva is, biztos értitek mire gondolok, direkt felbuktatja, útjába áll, odacsap a játékának, rácsukja a szoba ajtót, belenyúl az ételébe fürdésnél leönti a másik haját mert tudja hogy az utálja és máris ordít és ordít egész nap mindkettő.

600 szor elmondtam már hogy x időre a szobájukba kell menni, ha normálisan tudnak együtt játszani akkor kijöhetnek de amint egymást piszkálják lehet visszamenni a szobába. Sokszor végzem a dolgom, nem is látom ki volt az első a rosszalkodásban egymásra árulkodnak persze, így igazságot se tudok tenni meg nem is akarok de rájuk hagyni meg nem lehet egy éve tart ez az állapot. Egyszerűen nem tudom mi a megoldás egész nap külön választani őket? Sose lesz nyugalom?


2013. ápr. 1. 18:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk már csak nagyobb a korkülönbség, a nagy 7,5 éves a kicsi 3. Legalább 1 hónapja olyan intenzíven gyilkolják egymást, hogy mostmár az idegeim felmondják lassan a szolgálatot. Már én is teljesen kifogytam az ötletekből. Bezzeg, ha az egyiket megbűntetem a verekedés miatt, annyira tudják közösen "nyalogatni" egymás sebeit, hogy csak na. Nem tudom meddig fog ez tartani, de borzalmas, főleg, ha mindketten itthon vannak.
2013. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen. Hétköznap ha nem beteg egyik se ugyebár az ovitól még egész jó mert fél5-5 fele értük megyek és 7-8 ig úgy eltelik a nap jól le lehet őket foglalni bár akkor is vannak rossz napok mikor az autóban ahol a legszélére vannak ültetve ülésestül is már odanyúlkálnak egymáshoz idegesíteni a másika, akkor tudom hogy rossz estének nézünk elébe.

De ilyenkor mikor több napos ünnep van, netán nyári szünet...hát előre fázik a lábam tőle,,..

2013. ápr. 2. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!