Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek a 12. uh-ra....

Holnap megyek a 12. uh-ra. Mindenki ennyire izgult az első komoly uh előtt? Én másra se tudok gondolni, csakhogy minden rendben legyen.

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én pont így éreztem, de még a 20hetesnél is. Aztán a megnyugvás csak akkor jött, mikor megláttam a monitoron és már 12hetesen egy pici emberke volt.

Próbálj megnyugodni, hiszen nincs értelme az idegeskedésnek. Semmi baj nem lesz.

Kellemes babavárást!

2009. márc. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes, hogy izgulsz, én is nagyon izgultam! Semmi gond nem lesz, egy csodálatos élménnyel leszel gazdagabb! Először el sem akartam hinni, hogy már teljesen úgy néz ki mint egy ember! Gyönyörű volt! Most a 18 hetes uh miatt izgulok ugyan annyira! :)

Boldog babavárást!


17 hetes kismama

2009. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hajaj! Rettentően izgultam, főleg hogy volt már vetélésem (5 hetes) és annyi rosszat is olvasni. De amikor megláttam a monitoron kapálózni, könny szökött a szemembe és az apuka szemébe is! Nekem hasit csináltak a SOTE II-n. És mikor lemérte a doki már tudtam hogy minden rendben.


Erre gondolj csak, hogy minden rendben lesz, már 5-6 cm lesz és babaformája! Meg lehet számolni a pici ujjait is! :)


Nagyon boldog babavárást kívánok!

2009. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. márc. 30. 14:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden rendben volt, majdnem 7 cm a babócám:) Mindenkinek boldog babavárást:)
2009. márc. 31. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!