Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek terhessége alatt volt...

Akinek terhessége alatt volt herpesze, ott lent, annak egészséges lett a babája? Mikor derült ki, mit szedett rá?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom.14 hetes vagyok.2. baba lesz.Ott lent sosem volt herpeszem,de a számon kiskoromban rendszeresen előfordult,de 5- 6 éve már az sem jelentkezett.Most lent is,5 napja,ma a számon is kijött,és érzem hogy az orromban is lesz egy herpesz.Múlt héten még aftám is volt,3db a számban.Kész vagyok.Orvosnál még nem voltam mióta észre vettem,mert ugye húsvét volt,nem rendelt,már múlt hét óta,és csak most pénteken lesz ott.Alig bírom kivárni.Már szinte bele belebetegettem ebbe a egészbe,olyanokat olvasok a neten. :(

2013. ápr. 3. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az internet hátránya... Nem szabad ilyeneket olvasni(mesélhetnék, micsoda telefonokat kapok páciensektől, hogy ezt meg ezt olvasták a neten. Akár éjjel is...)Amennyiben a szülés várható időpontjánál aktív herpeszed van "ott lent", császármettszéssel hozhatod világra a babát. Az immunrendszer terhesség alatt legyengülhet, valószínűleg ezért jött ki most ilyen halmozottam. De mindeképp keresd fel az orvosodat!
2013. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne várj péntekig, minden kórházban van ambuláns ellátás mindennap. És nem azért mert rémisztgetni akarlak, hanem azért, hogy meg tudj nyugodni.
2013. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!