Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama vagy...

Van itt olyan kismama vagy anyuka, aki terhessége alatt végig hüvelyfertőzéssel küszködött és időre született egészséges babája?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok és a teherbeesésem óta folyamatosan bakteriális hüvenyfertőzésem van. Sok mindennel kezeltem már, persze orvosi utasításra (betadine, klion, semicillin szájon át, de ugyanúgy vagyok, mint az elején. Már nagyon ki vagyok akadva, mert rettegek, hogy koraszülésem lesz emiatt.
2010. jún. 10. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. terhesség így kezdődött. Én is kaptam sokféle szert, nagy nehezen sikerült csak kikezelni. A 39. héten szültem, de nem emiatt :)))
2010. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan később kezdődött a gomba,kb a 24 hét környékén, de én is küzdöttem vele. A lányom 41+2 hetesen született, makk egészségesen.
2010. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, mindkét terhességemnél. Nem nagyon tudod mivel kezelni, nem is érdemes, úgyis visszajön. Nem volt koraszülésem, emiatt nem is lesz ne aggódj. A legbiztosabb, ha szüléskor kapsz antibiotikumot 2x vénásan, és az megvédi a babát. Minden jót!
2010. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Huuu én most vagyok a 27. hetemben s már úgy kezdtem, már 2x volt, s szerintem megint elkaptam vmit:S

Nagynéném végig küszködött s egi babója lett

2010. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!