Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen tettétek át a...

Mennyi idősen tettétek át a gyerkőcöt a rácsos ágyból normál ágyba? Okozott felfordulást? Nem pattant föl beblőle a picúr?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 éves koruk körül,és nem volt semmi baj.Külön élvezték,hogy ők most már nagyok.
2009. szept. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyerek fejlettségétől függ, én hiába próbálom a fiam a nagyobb ágyba szoktatni, egyszerüen nincs ott még agyilag vagy nem tudom...lemászik róla, eszébe sincs ott aludni, inkább alszik a földön!!! de nem ám szivacson vagy vmi, hanem úgy értékeli este a dolgot hogy na akkor ő játszhat a szobájában amíg akar, és ha kidöl valahol akkor ott elalszik..

szóval tök feleslegesen vettük meg az ágyát hónapokkal ezelőtt.

A barátnőimnek már 18-20 hónaposan simán rendes ágyban aludtak a gyerekek. Fiúk, lányok vegyesen.

2009. szept. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
7.24 es vagyok , a fiam 2 éves , ezt kihagytam.
2009. szept. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor ha a gyerkeim között 2,5-3 év lesz a korkülönbség, akkor valószínűleg nem kell már még egy rácsos ágy?

2009. szept. 21. 08:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

16 hónaposan, pár hete vettünk neki új ágyat, leesésgátlósat, amiről még nem tud lemászni. Heteken belül jön a tesó, nem akartunk még egy rácsos ágyat venni. Míg a rácsos kiságyban mindig állva várt, ha éjszaka felsírt, ebben ülve marad. Nekünk semmi galibát nem okozott (még) a váltás.

2009. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

7.24es vagyok. Mi is kistesó jövetel miatt vettünk rendes ágyat neki, hogy hátha megszokik addig, és a kicsi mehet a kiságyba.

Hát nem sikerült, és mindjárt szülök, úgyhogy nekünk venni kellett sajnos egy másik kiságyat...ez elég idegesítő dehát ez van.

Ha nektek 2.5-3 év lesz köztük akkor sztem tuti nem kell másik kiságyat venned!!

Én is majdnem biztos vagyok benne, hogy ahogy meglesz a kistesó nem telik el 2-3 hó és már sikerrel járunk (hiszen ő se marad talán örökké a rácsoságyában). De mindenesetre most hiába is erőltetem :(

Amúgy még esetleg ha az segít, az én fiam semmit se sietett el eddig, szóval csak 14 hósan kezdett járni, beszélni még nem beszél, szóval ilyen értelemben vhogy lassú, :) azaz az nem mérvadó hogy ő még nem érett a rendes ágyra :)

2009. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

mi 1 évesen, mert a kiságyban mindig felállt, vagy álmában osszeutotte magát a fiam.

a nagyágyon nyugodtabban alszik, de míg be nem csukja a szemét, nem tudom otthagyni, hogy ne szokjon utánam. amint félálomba kerul, johetek tole...(másfél éves)

2009. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 honapos korába gyermek kanapét vettem neki amin még én is simán elférek.Mivel a kisfiamnak már ujszülött korában se jött be a kiságy.Kinyitva 10cm-es magas a szivacs ha netán le akarna esni nem esik nagyot.Ráadásúl évekig élfér benne.
2009. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!