Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 2 éves kislányt nem korai...

Egy 2 éves kislányt nem korai BABA tusfürdővel füröszteni?

Figyelt kérdés
Eddig johnsons-t használtunk, de ma először használtam neki a BABA-t. Kamilla és méz azt hiszem.
2013. ápr. 4. 21:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

5ös. Nekem már kettő is rengeteg, ha a gyermekemről van szó. De nem vagyunk egyformák. A válaszomhoz linket is csatoltam, de tessék, átmásolom ide:


"A Baba összetétele különösen kifogásolható, mert a neve miatt feltételezhető, hogy sokan bíznak meg benne, és használják gyerekek fürdetéséhez is. Pedig nem kellene. Alapját állati zsír (marhafaggyú) képezi és tartósítószerként butylhydroxytoluolt (BHT) található az összetevők között, amelyet az általunk használt civil szervezet, az Environmental Working Group (EWG) Skin Deep Cosmetics Database adatbázisa közepesen veszélyes adalékanyagként definiál, és amelyet potenciális rákkeltő hatása miatt több országban is betiltottak."

2013. ápr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tessék 5ös, itt van még néhány, ha kettő nem elég.


Laureth-4:Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Benzyl Alcohol:Színtelen, vízben jól oldódó alkohol féle. Tartósítószerként használt. A bőrre szárító, irritáló hatással van.

Benzyl Salicylate:Illatanyag. Potenciális bőrirritáló

Geraniol:Illatanyag, mely a rózsaolajban, citromfűolajban és kis mennyiségben a muskátliban is megtalálható. Potenciális bőrirritáló,erős allergén.

2013. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Johnsons-t volt korai,sőt nem kellett volna használni,én az újszülött fiamat is Nivea baby fürdetővel mostam,a gyógyszertári vackot ki sem váltottam,szerintem vált át a Babár a johnsons egy kalap....
2013. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csakis Babe ! A és leggazdaságosabb ;) EPre elszámolható.
2013. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!