Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 26 hónapos kislányom eddig...

26 hónapos kislányom eddig sem volt jó alvó, de most 1 hete mindent felülmúl. Mit tehetnék, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Eddig este 9 körül elaludt és sokszor ébredt éjszaka, de 3 másodperc alatt általában visszaaludt. Most 1 hete egyszerűen nem alszik el 11-nél előbb, ordit, ha már megemlitem, hogy megyünk aludni, vagy ha meglátja az ágyát. Majd ha végül 11 után elalszik, éjfélkor felébred, és önkivületi állapotban ordit és hörög. Ijesztő! És nem tudom, mi lenne a helyes. Próbáltam babusgatni, ölelgetni (de csak olaj a tűzre), illetve határozottan mondani, hogy alvás, és picit hagyni sirni. Nem tudom, hogy ez hiszti, vagy nem. Ha kérdezem, azt mondja, nem fáj semmije, de azt is hörögve. És ez megy hajnalig. Amúgy normál esetben már mond mindent, de ilyenkor semmire se válaszol. Ha valakinek van ötlete, kérem irjon!!
2013. ápr. 5. 00:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és semmi extra nem történt velünk 1 hete, se bölcsi, semmi. Foga 4 leghátsó hiányzik, de nincs megduzzadva még az inye. Nem tudom. Kérlek segitsetek!!!
2013. ápr. 5. 00:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell pisilnie vagy nem szomjas? Testvérem lánya fel ébred és sír hiába kérdezek bármit nem mond semmit. Testvérem mondta hogy ilyenkor pisilnie kell.
2013. ápr. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még pelusos..:-(
2013. ápr. 5. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Még a rácsos ágyat használjátok??Nálunk a lányom a kezdetektől jó alvó volt,aztán 21 hónapos kora körül ugyan ezt kezdte csinálni.Kiderült az volt a gond,h már nem volt kényelmes neki az ágy és ezért ébredt mert mindig beütötte magát,ahogy fordult.
2013. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, már fél éve ifjúsági ágyon alszik.. Mi is azért cseréltük le, mert mindig beverte magát. Nem tudom, mi lehet a baj! :((
2013. ápr. 8. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!