Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, hogy bírjátok azt az...

Anyukák, hogy bírjátok azt az időszakot, amikor folyton aZ ("értelmetlen") hisztivel kell birkózni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok 3 éves a kislányom. Nekem az jött be amit az oviban egy szülői értekezleten ajánlottak. A legnagyobb hiszti közepén leguggolok hozzá, átölelem és a fülébe súgom hogy szeretlek. Nagyon sokszor bejön. Akkor aztán ő mondja hogy beszéljük meg hogy miért hisztizett.
2013. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ezt én is sokszor csinálom, hogy megölelem, megszeretgetem, és általában működik is. Ezekre azt mondom, kezelhető a hiszti, de van, amikor esélytelen a közelébe kerülnöm, elutasít, ha 2méteren belül vagyok. Olyankor passz, tehetetlen vagyok. Na meg az akarom-nem akarom- mégis akarom- nem, azért sem akarom. Igazából ezek borítanak ki, mert nem találok benne logikát, így én sem tudom, hogy kezeljem, hogy reagáljam le. Ilyen esetre tud valaki valami hiperszuper módszert? Nagyon hálás lennék érte:)
2013. ápr. 10. 21:06
 13/13 anonim ***** válasza:

Mindig más jön be, és van, hogy semmi.


Tudom, nem jó eszköz a verés, de ha nagyon eltúlzott a hiszti, ha a józan érvek nem használnak és netán még én is rossz passzban vagyok, akkor bizony van, hogy repül egy nyakleves.


Kijön a feszültség, meg lehet könnyebbülni....de ezt nem módszernek javaslom, csak jelzem, hogy időnként csak a tehetetlenség marad.

2013. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!