Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudtok rendet tartani 2...

Hogy tudtok rendet tartani 2 gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Kosz nincs, de állandó kupi van, mindenhol szétszórt játékok, és káosz:)
2013. ápr. 11. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy néha úszik a lakás vagy folyton. Nem mindegy a kis kupi vagy a nagy kupi. Nem arról van szó, hogy a gyerek (a nagyon kicsire gondolok) nem csinál rendet, hanem arról, hogy nem képes napokig rendet tenni a szülő. A gyerekek még sokat alszanak (úgy értem, összesen), ha máskor nem, akkor rendet lehet tenni. Játékokat elpakolni nem 3 órás meló.

Nem kell itt vitatkozni, időt kell találni a rendrakásra. Én a környezetemben nem láttam és most se látok olyat, hogy anyuka zsíros hajjal megy a gyerekért oviba, míg másik két kisebb is van (például). Sokan meg arról is panaszkodnak, hogy hajat mosni nincs idejük. Akármit mondtok, ez beteges. 2 darab perc hajat mosni, ha ennyire siet valaki.

2013. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdée, hogy mi a beteges. Van olyan, hogy rohadtul nincs kedvem pakolászni pláne akkor amikor a gyereknek rossz napja van. Azért ez nem ennyire fekete fehér. Én például mindenre egyedül vagyok pert párom sokáig dolgozik és igen van amire nem jut időm. De szerintem ennyire nem lehet szigorúan venni, hogy a gyerek sokat alszik mert vannak olyan 2 évesek legalább is itt olvastam akik nem alszanak délután. Neked van gyereked?
2013. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem folyton úszik a lakás, mert egy nap, egyszer rendet teszek. Takarítok, tehát kosz sincs. Hajat is mosok:)

De egyszerűen az nem megy, hogy mindig úgy nézzen ki a lakás, mint a múzeum.

És az én gyerekeim olyanok, hogy ha fent vannak, tőlük nem tudsz pakolni, ha alszanak, akkor meg nem csöröghetsz.

2013. ápr. 13. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!