Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legnagyobb kár amit...

Mi volt a legnagyobb kár amit gyermeketek tett az otthonotokban, tárgyaitokban?

Figyelt kérdés
Akármi lehet, falfirka, pohártörés, perzsaszőnyeg összeszabdalása, Picasso festmény továbbrajzolása. Kinél mi volt?
2013. ápr. 15. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Falfirka kék ceruzával. Azt lefesteni nem lehetett, csak radírozni (azzal nyom nélkül lejött), de több radírt elhasználtunk amíg 1 méter magasságig a kb 3-4 méter hosszan letakarítottuk az összes firkát. Jó sűrűre firkálta, a végén már az egész család radírozott,még a látogatóba érkező nagyszülők is.
2013. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én mikor kicsi voltam, nagyon szerettem nézni a TV-ben a tisztítószer-reklámokat, hogy olyan könnyen eltűnt a kosz. :D Hófehér szobabútorom volt és tollal ráfirkantottam egy pici csíkot, ami le is jött, annyival, hogy ledörzsöltem az ujjammal. Azt játszottam, én is reklámozom. De a következő firka beterítette az egyik polc egészét és az már nem akart lejönni. Hát anyukám nagyon mérges volt. :D
2013. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Keresztelőnél fogtam a kezemben a gyereket, 2 éves volt, hogy ne szaladgáljon a templomban, erre elkezdte piszkálni a karika fúlbevalóm, majd egyszer csak össze nyomta!

Nagyon mérges voltam, gondoltam magamban most oda a pénzed amit a keresztelőre kapsz:)))

120.000 volt a fúlbevalóm, meg sem lehetett csináltatni...

A babaszoba bútorát firkálta össze, lehetett surolni a zsírkrétát.

Az emeletről ledobta Húgom mobilját, betört az érintően képernyő.

Vaci új laptopról felszedett pár gombot, vissza sem lehet rakni, majd elkezdte vasalni a laptopot.

Okés hogy nem volt be dugva a vasaló, de össze karcolta rendesen, úgy hog a férjem mellette ült...

2013. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

4 éves vásott kölök:)

1 laptop, 1 panasonic fényképező és az idegrendszerem......

2013. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

A falat nem firkálta,hanem véste,újra kell glettelni.

+ nagyon sok számítógép egér.

2013. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

2 évesen kisautózott a falon, a gumikerekektol rondább lett az egész folyoso, mintha osszefirkálta volna. Mostanság (5 éves) vettem észre a falat a szobája villanykapcsoloja mellett - vizes, piszkos kézzel kapcsolgatja, rettenetesen randa.

Komolyabb szerencsére nem volt.

pohártorés talán 1x volt.

2013. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

plazma tv, jó becsavarozva a szekrénybe...

kicsit billegős volt ha rázogatta, nagyon tetszett neki, így mikor nem figyeltem ráncigálta. na egyszer elengedtek a csavarok...

mondjuk a gyerek felfogta az ütést, így még az ügyeletre is rohanhattunk vele :( na de azóta a tv közelébe nem megy...


új lakás, beköltöztünk, AZNAP ESTE összefirkálta a nappali falat!!!

előtte sose, de látta a festőt "alkotni", így gondolta neki is lehet... végül nem festettünk újra, átrendeztük kicsit a dolgokat így az összefirkált falhoz került a játszósarok és maradt a firkája :)

2013. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
17.000 forntos BOSCH turmix üvegkelyhe (8 hónapos volt)még csak 14 hónapos, úgyhogy még bármi jöhet :-))
2013. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Szőnyeg piros alkoholos filccel való összefirkálása.

Tény,hogy utáltuk azt a szőnyeget,így volt okunk kicserélni:)

(éjszakás voltam előző éjjel,pár percre behunytam a szemem,és ennyi elég is volt neki)

2013. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk a kisfiam a férjem telefonját bedobta a wc-be, jó pár percet ázott benne, mire észrevettük. Szerncsére Nokia volt, még életre lehetett kelteni, lementeni a dolgokat, de kellett venni egy másikat. Rá pár napra a férjem szemüvegét törte el... Másikat kellett csináltatni. Ez a kettő kb. 100 ezer volt.

2 db éjjeli lámpa (azóta műanyag van!), pár darab pohár. A falat szerencsére eddig még nem firkálgatta.

2013. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!