Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legnagyobb kár amit...

Mi volt a legnagyobb kár amit gyermeketek tett az otthonotokban, tárgyaitokban?

Figyelt kérdés
Akármi lehet, falfirka, pohártörés, perzsaszőnyeg összeszabdalása, Picasso festmény továbbrajzolása. Kinél mi volt?
2013. ápr. 15. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
a pár hónapos 300 ezres plüss ülőgarnitúrát a 2éves fiam tollal és filctollal összefirkálta telibe.És még szólt a lelkem,hogy "anya,rajzoltam neked"!Én meg nagyba megyek be mosolyogva mit rajzolt,hát azt hittem ott helybe sokkot kapok....még a mai napig azért elkap a gyomorideg ha visszagondolok,pedig már 1 éve volt,de a tudat hogy erre gyűjtöttünk mióta,és a "kisördög" egy pillanat alatt tönkrevágja... :)
2013. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A múlt nyáron festettünk. Aztán ősszel, télen és most, kora tavasszal is.

A halvány sárga falat fekete zsírkrétával összefirkálta. Le kellett csiszolni ellőbb és utána újrafesteni. Addig ült a sarokban, amíg kész nem lettem.

Azóta felügyelet nélkül nem rajzolhat. 1 db sárga zsírkréta kimaradt, két hűtő, egy asztal volt a "vászon".

2 db pohár (de ez fogyó eszköz, végül is, nem Herendi porcelán volt)

Mp4 lejátszóm, úgy eldobta, hogy elmozdult benne a kijelző képe is.

A szőnyeg kapott már tejet, kakaót, gyümölcslevet, hányást bőven. Szerencsére mosható, lassan érik a csere, de előbb legyünk túl a szobatisztaságon. :)

2013. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát beköltözésünk után 1 héttel már nem volt olyan falunk ahol ne lett volna firka, meg a hófehér szekrénysor is össze firkálva. :(

1 éves lehetett amikor úgy döntött hogy szomjas a telefonom és megitatta kakaóval.

A tv-t rántotta valahogy le a polcról hogy hogy azt fogamam sincs.Szerencsére se neki se a tv-nek nem lett baja, a tv-n csak a műanyag repedt meg.

2013. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam másfél éves múlt, nagyon nagy károkat még nem csinált, matraccsere volt egy éves kora után, mikor megtanult kupakot nyitni és ennek örömére egy egész doboz gyümölcslevet öntött a matrac közepére. Valamint a telefonom landol rendszeresen a padlón koppanva, de még működik :D dvd lemezünk nincs már karcmentes, de azokért nem nagy kár, és a falon van jópár mancslenyomat amit majd alkalom adtán átfestünk. Rajzolni egyenlőre szigorúan felügyelettel és ülve, nehogy rájöjjön, hogy a kréta máshová is fog :P Én viszont annak idején csináltam kárt rendesen. Megjelöltem alkoholos filccel a zongora billentyűin hogy melyik billentyűt kell lenyomni a kedvenc dalomhoz :D összefirkáltam a wc falát, illetve rajzoltam rá cicát, kutyát egeret és aláírtam a nevüket (akkor tanultam írni, én nagyon büszke voltam magamra, anyukám kevésbé örült ) összerajzoltam a papa Ladájának kárpitját, míg rá vártam, na annak se örültek túlságosan. A keresztapukám tüntetéseit nyomdának használtam...stb. szóval a rajzolás és firkálás vonalon mozogtam, ezért is figyelek, ameddig csak tudok. Viszont igyekszem majd nem sokkot kapni, ha a fiam csinál hasonlót :)
2013. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!