Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha beteg a gyerek, miket...

Ha beteg a gyerek, miket eszik szivesen?

Figyelt kérdés
Megfázott szegénykém és amúgy is rossz étvágy van, most pedig egyenesen katasztrofális. Gondoltam készítek valami finomat, de ha egy túrórudit bemajszolna, vagy a felét,már annak is örülnék, de semmi :(
2013. ápr. 16. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Lányom nagyon-nagyon jó evő, de ha beteg, akkor jóformán csak iszik, és azt sem sokat. Tehát alapvetően a betegség ilyen dolog...én sem eszek sokat betegen.

Valami olyanban gondolkodj, ami "könnyen csúszik". Levesek, lédús gyümölcsök. Na, meg ami a legtöbb gyereknek mindig bejön, még betegen is a puffasztott kukorica.

2013. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a csirkeleves vált be. Igaz, hogy sokáig tart rábeszélni amikor beteg, de legalább pár kanál meleg levest megeszik végul. Betu, csillag vagy más "gyerekbarát" tésztával szoktam feldobni :-)
2013. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, tényleg a tészta! Lányom betegen simán, magában eszi a tésztákat. Kifőzöm és már eszi is. Ezt szinte bármikor magába tudja nyomni. :)
2013. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

betegen amit kérni szokott:

csupasz tészta, magában elnyammogja. húsleves, sok tésztával, kevés zöldséggel, ropi, kuki

ha nem hányós-hasmenéses akkor meg tócsnit szoktam sütni neki, azt is örömmel elnyammogja, mást nem

2013. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálunk is a húsleves a mentsvár betegség idején, mert amúgy is imádja, ha mást nem is, ezt mindig megeszi), illetve a másik kedvence a színes tészta, általában baconnel+túróval-tejföllel kéri, de néha csak úgy üresen vagy csak tejföllel.

Lázasan nem kap tejes dolgokat, pedig a tejbegrízt is szokta kérni ha beteg, mindig feldobom neki, hogy mintákat kanyarítok a kakaóval a tetejére mittomén hello ktty vagy ami eszembe jut és tudom, hogy tetszeni fog neki.

almát, barackot, szőlőt, pár falat kis gyümölcsöt mindig hagyok a keze ügyében, elfogyogat nap közben az is, meg ha beteg, szoktam venni neki minőségi 100%-os gyümölcsleveket, azért az is kalória...

2013. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!