Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki mit csinál ha 1-2 éves...

Pici-baboka kérdése:

Ki mit csinál ha 1-2 éves kisgyereke elkezd hisztizni. Hogy kezelitek a hisztit. Mirt javasoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában nagyon hisztis lett a kis másfél évesem, eddig is voltak hisztis napjai, de most ha öltözni ha pelenkázni kell, ha valamire nem mondtok visit sikit hisztizik.Ha öltözni kell nem akkar öltözni, rongybabát játsziik....és ne tudom h kezeljem.. mert van aki azt mondja h mikor hisztiből visist sikit csapjam szájba majd megtanulja...hát szerintem ez nem megoldás.....meg van aki a hideg vizet javasolja...de kicsit atól is félek, h megied nem vesz majd levegőt vagy h sokkot kap..van valami kiméletes de hasznos tanácsotok a hiszti kezelésére? Köszi mindenkinek előre is:)
2013. ápr. 18. 13:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
lemaradt 2 éves már,és 3-4 hete nem volt ici-pici nyafiknál több,remélem ez nem csak vihar előtti csönd :)
2013. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislánya is utál gyalogolni, de ha otthagyja nem megy az anyukája után, hanem marad helyben és ott sír, akkor is ha már nem lát senkit, egyszerűen vissza kell menni érte, különben képes és napokig egy helyben ácsorog. Csak azért írom, mert ki kell sok mindent pròbálni, mert
2013. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
...gyerekfüggő melyik mòdszer hatásos, aztán lehet egyik sem, csak egyszer abbahagyja. :-)
2013. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Én nem voltam hisztis...de sokszor kikaptam.....ha rosz voltam ha ugy érezték h feleselek.......de egyszer sem hisztiztem..vagyis egyszer volt h egy veszekedés átment hisztibe..mert 20 éves létemre anyám nem akkarta engedni h páromnál aludjak XD akkor anyum leakart keverni egy pofont..de megfogtam a kezét, h már peddig nem pofozn meg....de végül kiengedet xD:P DE azóta normálisan beszéljül meg a dolgokat XD
2013. ápr. 18. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!