Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom választás elé állított...

Niccol kérdése:

A párom választás elé állított. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, van egy cicám lassan 6 éve. A páromnak macskaallergiája van, ez eddig nem is volt probléma, mert mikor csak hozzánk jött bevett egy tablettát, vagy átzártam a másik szobába, és rengeteget takarítottam előtte a nappaliban. De most hogy összeköltözésen gondolkodunk, a párom nem akar gyógyszereken élni, és választás elé állított. De hogyan választhatnék a két legfontosabb dolog között az életemben? A párom amúgysincs oda a cicákér gyerekkori trauma miatt, én pedig olyan vagyok, mint egy macska nő el se tudnám képzelni az életem zsófi nélkül. Mit csináljak most? Tényleg választanom kell?
2013. febr. 13. 06:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/154 anonim ***** válasza:
70%
A párod nézőpontját meg lehet érteni: nem akarja feleslegesen gyógyszerezni magát. Viszont amikor téged megismert, tudta, hogy van macskád, ami fontos neked, és nyilván azt is, hogy hozzád tartozik, együtt élsz vele, és együtt is fogsz. Korábban erről nem beszéltetek? Vagy úgy gondolta, hogy a cica marad, ahol van, nem költözik veletek? neki biztos nincs háziállata, hogy ha így gondolkodik...
2013. febr. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/154 anonim ***** válasza:
67%
Igaza van az elsőnek. Ez így nehéz, mert tényleg érthető a párod, hogy nem akarja folyamatosan gyógyszerezni magát,de tudta, már az elején, hogy a cica hozzád tartozik.
2013. febr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/154 anonim ***** válasza:
37%
Igen, választanod kell. Komoly párkapcsolat, vagy a macska. Te tudod, hogy a parod mennyire szereted, ott hagynád e a macska miatt. A tudta hogy van macskád dologhoz annyit hozzafuznek, hogy az ember a párkapcsolat elején nem azonnal az össze költözést tervezi, hanem az ismerkedést.
2013. febr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/154 anonim ***** válasza:
18%
Milyen tablettát vett be?
2013. febr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/154 anonim ***** válasza:
31%
A cica sem örökéletű. Addig várjatok evvel az egésszel. (Addigra meg úgyis kiderül, hogy nem vagytok egymáshoz valóak, szóval megspóroltok egy válást.)
2013. febr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/154 A kérdező kommentje:
igen tudta, de ugy volt vele, hogy megoldjuk. en meg is mondtam neki, hogy ha talal neki olyan helyet ahol befogadja
2013. febr. 13. 07:12
 7/154 anonim ***** válasza:
47%

A kettö együtt nem megy. Egy alergiás ember ne éljen együtt macskával. Aki alergiás, vagy van a családban az tudja hogy akár éleveszélyes fulladásig is mehet az alergia. A gyógyszerek a belsö szerveket szép lassan tönkreteszik a folyamatos használattól.

Szóval a kettö együtt tuti nem megy.


Neked kell eldöntened, hogy eléggé szereted-e a párodat, hogy lemondj egy állatról, vagy annyira nem erös a kapcsolat és marad a macska.


A másik megoldás, hogy szomszédnak adjátok, így akár minden nap láthatod. De a lakásotokba akkor sem nagyon mehet be.

2013. febr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/154 A kérdező kommentje:
befogadjak es olyan szeretettel gondozzak es nevelik mint en akkor megvalok tole, de az utcara meg menhelyre nemfogom kitenni. egyenlore nem talaltunk egy olyan helyet se ahol befogadnanak egy nem epp szep hazicicat
2013. febr. 13. 07:16
 9/154 anonim ***** válasza:
43%
Adj fel egy hirdetést :)
2013. febr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/154 anonim ***** válasza:
62%

En nem hagynam el az allatomat a paromert. Amikor magamhoz vettem, az elete vegeig felelosseget vallaltam erte, tortenjen barmi.


Kulonben en is szedek allergiagyogyszert, mert allergias vagyok a macskamra. Fulladasrol szo sincs, gyogyszer nelkul csak folyik az orrom. Az sem mindegy, hogy mennyire allergias...

2013. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!