Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fitymaszűkülettel hova kell...

Fitymaszűkülettel hova kell fordulni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Házi orvos, majd ő küldd tovább ha kell
2013. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős.

3 volt Fiam és a madarász utcai gyerekkórházba vittem a háziorvosunkkal eleve nem foglalkozom mert semmire nem jó...

Sebészetre hordtam 2 éves kora óta figyelték írtak rá krémeket amik elnyúlósították a bőrt és épp hogy egy kicsi letapadása volt csak amit sajnos ugyanúgy fel kellett szedjenek.

2013. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minket sebészetre küldtek. De érdemben foglalkozni vele, (Húzogatáson kívül, de arról is megoszlanak a vélemények) szobatisztaság és 3 éves kor környéke előtt nem tudnak. Legalábbis nekünk ez volt/van. Gondolom utána elképzelhető műtét, ha indokoltnak látják.
2013. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi a Madarászban voltunk, letapadt fütyivel. Altatásban pikk-pakk megcsinálták. Ha esetleg a háziorvos helyben fel akarná neki tépni, akkor ne hagyd! Egyes orvosok kifejezetten gyerekkínzók.
2013. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A madarász utcába kell beutaló? Sebészetre mentetek? Mennyi idős volt akkor a gyereked?


Bocsánat, hogy beelkérdezek, de minket is érint.

2013. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 2x vittem el a fiamat az urológiára ,kapott krémet.semmit nem használt.

Februárban fogtam,elmentünk a sebészetre,és kb.1 perc alatt végeztünk is.

A sebészetre menjetek,nem kell beutaló,sem orvosi ajánlás.

2013. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok! Ne haragudj de keverem a szezont a fazonnal Én a tűzoltó utcába vittem a fiam a kettes számú gyermekklinikára (nem vagyok pesti nehezen jegyzem meg ezeket).


Oda nem kellett beutaló két dokijuk van, van a jenővári doktor ő helyből műteni akarta a gyerekem. Rosszul voltam mikor altatásról és aneszteziológiáról volt szó...

Van a Bűdi doktor, na hozzá hordtam vissza 2 éves kora óta Ő azt mondta, ha nem muszáj nem vagdos. Ő minden héten csütörtökön van reggel 8-tól.

Bementünk bekente vastagon a kukacot lidocain krémmel kaptunk 20 percet és mondta hogy menjünk vissza. Semmit nem érzett a gyerek csak amikor kiment a fájdalom csillapító belőle. Küzdelem van utána és rohadtul fáj Nekik.

Már nem tudom, hogy mi a jobb a műtét altatással vagy a felszedés. Ha felszedik azt mindig teljesen fel kell húzni ha "metélik" akkor meg lényegében nincs mit húzni neki...

De lehet csak Én gondolom túl a dolgot...

Nekem az szólt a Bűdi mellett, hogy próbált ezer féle krémet elötte ami elnyújtja a bőrt és ne kelljen hozzányulni.

Nem is tudom mi a jobb eleve, húzgálni vagy nem hűzgálni Én Fiamnak nem húztam egyszer se ha a következő is Fiú lesz szerintem 2-3 hónapos korától már probálgatom neki...

Szörnyű érzés volt minden este mikor meg kellett mosni a kukacot a gyerekem meg mászott rám és ölelt, hogy ne bántsam és ő jó volt (bántásnak fogta fel, magyarázhattam Én hogy anya csak segíteni akar, hogy meggyógyuljon és ne fájjon... semmit nem ért...


Ha a felszedés mellett döntesz azt is tudd, hogy az én fiam pl 2 éves kora óta szobatiszta és a beavatkozás után bepisilt bekakilt jó 1 hétig, azt mondták, hogy ez természetes és van akit így megvisel a dolog...

A Párom kollégájánál meg a kisfiú másfél napig visszatartotta a pisit bevitték a heim pálba adtak neki valami szart amitől azt mondták, hogy ha vissza akarja tartani ha nem, tök mindegy mert nem fogja. úgyis volt, ordítva pisilt a gyerek.

Másik kolléganőnél meg műtötték a kicsit altatásban ahogy ébredezett az altatásból nem ismerte fel az anyját és össze vissza rugdosta azt mondta a nő, hogy nem gondolta, hogy ilyen létezik hogy nézi őt a gyereke és nem ismeri fel és támadja...

Kire hogy hat az altatás Anyum sírva kelt altatásból, nevelőapámnak meg olyan fulladási rohama jött hogy lélegeztetni kellett...

2013. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

előre is bocs ha beléd vertem a frászt de nekem is mindenki azt mondta, hogy jajj felszedik és kész... Csak beavatkozás után mondták el hogy ez k.rvául fáj ám a gyereknek...

Jut eszembe párom kollégája ő felnőttként szedte össze sajnos (úgy mesélte a Páromnak hogy asszonnyal együtt voltak és valami kidörzsölődött vagy felrepedt neki) nem nyúlt hozzá amíg fájt nem mosta rendesen mert rossz volt hozzá nyúlni és letapadt neki teljesen a bőr, műtötték neki is (de ő ébren volt) és másnap lábra se bírt állni mert háromszorosra dagadt minden.

2013. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: hány éves a gyerek, biztosan fitymaszűkülete van-e, mennyire van letapadva, mennyire megy hátra, van-e baja a pisiléssel?


Legalább ennyi kérdésem volna így hirtelen :) Ennek függvénye, hogy egyáltalán kóros-e az állapot, sürgős-e, beavatkozást igényel-e, miegymás.

2013. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat :)

28 hós, még pelusos, nem lehet hátra húzni neki, tud pisilni azzal nincsen gond... Csak azért kérdezem, mert annyira ellentétesek a vélemények...

2013. ápr. 25. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!