Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legjobb kullancs és...

Melyik a legjobb kullancs és szúnyog írtó?

Figyelt kérdés
Május 1.-én erdős vízpartra megyünk pici gyerekekkel. Biztos találkozni fogunk mindenféle rovarral, szóval tényleg a legjobb szert szeretném megvenni! Tapasztalat???
2013. ápr. 23. 07:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi! kullancs és szúnyogriasztó! :))
2013. ápr. 23. 07:57
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát akkor utána jártam én magam. :)

Ha érdekel valakit, állítólag a Galaktiv Bio a leghatásosabb.

2013. ápr. 23. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kicsit?
2013. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem kell túlreagálni a dolgokat! Nem biztos hogy ha a nyár folyamán akárhova mentek akkor kullancsot fog kapni a gyerek. A szúnyog akárhol megcsipkedheti, engem is meg szokott ha kint vagyunk az udvaron. Erre esetleg a szúnyogriasztós fáklya lehet a megoldás.

Ha annyira félted mindentől a gyereket, akkor könnyebben megbetegedhet akármitől (ez most nem pont a szúnyogcsípés, hanem bármi lehet).

Szerintem nem valami jó megoldás ha már pici korában mindenféle szerrel kened. Nem egészséges.

2013. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na,nem hiszem ez a "mindentől óvom" kategória! De valószínűleg te még nem láttál agyon csipkedett, sebes kisgyereket!

Szóval ha szúnyogos helyre megyünk egyértelmű hogy bekenem valamivel, ne viccelj!

Egyébként amit már fennt leírtam az csakis természetes anyagokból készül.

2013. máj. 5. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!