Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennétek így nyaralni 2 és...

Mennétek így nyaralni 2 és fél éves gyerkőccel? Eddig tesómmal/és barátnőjével / mentünk. Felesben vállaltuk a költségeket. Most új barátnője van, neki egy 7 éves fia. Többi lent!

Figyelt kérdés

( már 10 éve tesómmal járunk nyaralni ( + a régi barátnőjével) Most viszont már a telefont sem veszi fel, és szerintem a csaj nem engedi el egyedül, ő meg nem akar eljönni. Namost... Lányom akaratos, eleven, hisztis, makacs, stb. :D

. Így 3-an mennénk. Viszont!!! Én is szeretnék pihenni, de így jóval kevesebb időt lehetnénk lent. Ráadásul párom idősebb, így ugyanúgy nekem kellene állandóan a gyerek után loholnom, foglalkoznom vele, mert páromnak fáj a dereka, izületei, stb... Konkrétan ugyan az lenne mint itthon, csak még fizetnénk is érte... Vagy maradjunk itthon.. de ez meg azért nem jó megoldás, mert kicsi, szoba-konyhás lakásban lakunk, egész nap ide vagyunk bezárva ( egyéb okok miatt), és se a lányomnak, se nekem nem jó, hogy nincs egy kis szabad tér, ahova kimehetnénk... Ott futkozhatna a jó levegőn, pancsolhatna, stb....

Ti mit tennétek?Tesóm megváltozott, ha jönne az ő barátnője és fia is, valószínűleg tök külön lennénk.Már csak apartmant tudnánk ennyi embernek bérelni, kb. a duplája lenne.



2013. ápr. 25. 15:05
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Sajnos senki nincs :( Tényleg nem kedvelem, bár csak 3x találkoztam vele 2 éve alatt, de tesóm régebben sokat panaszkodott, hogy túl féltékeny, zavarja, hogy tesóm szombaton is dolgozik, hogy felhív minket, átnézi a cuccait, megnézi a telefonját stb... És sajnos tesónál nem újdonság a sunnyogás, csak eddig nem ilyen feltűnően csinálta. Alig találkozunk évek óta, pedig régen évi 2x5 nap nyaralás volt, 2-3 hetente leugrottunk fürdeni, jöttek ( a régi nőjével) karácsony, szilveszter, húsvét, szülinap ,névnap, havonta 1 buli volt nálunk, plusz ha volt valami városi rendezvény, oda is együtt mentünk... Ja, meg jöhettek velünk termálba, kirándulni, bárhová... Mindegy.. Nemrég beszéltem vele, azt mondta, nem tudott beszélni a barátnőjével ( érdekes, pedig együtt laknak), holnap megkérdezi. Mindegy, mi megyünk... Ha ők nem jönnek, maximum végleg befejeztük a közös programokat. :(

Köszönöm a választ mindenkinek!

2013. ápr. 26. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!