Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan 4 évest, hogy lehet az...

Lassan 4 évest, hogy lehet az éjszakai szobatisztaságra tanítani? éjjelre pelust kap de miután elalszik, ébren nem hagyja, ö mondja, hogy nagy már nem kell neki de majdnem minden másnap pisis a pelusa reggel! Hagyjam pelus nélkül?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ő kéri, akkor ne adj rá!


Lányom egyik nap mondta, hogy most már nem kell neki éjjelre, én is hitetlenkedtem, mert minden reggel dugig volt pisivel.

Aztán megegyeztünk, hogy ha tudtam venni vízhatlan lepedőt, akkor levehetjük.

Egyetlen baleset sem volt, kiderült, hogy reggelente pisilt bele, amikor már felébredt, mert hogy minek kimenni, ha úgyis rajta a pelus...


Lehet, hogy nálatok is ez van, próbáljátok ki.

2013. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kislányom 2 éves 4 hosan lett szobatiszta és rá egy héttel ágytiszta se nappal se éjjel alvásra nincs rajta..egyszerűen orditások árán ráadtam és letépte nem is raktam rá nem is pisilt be..azota sem egyszer sem..éjjel ha kell neki pisilni felkel...már 3 és fél éves lesz lassan nem volt baleset örülök nagyon nemhittem hogy könnyű lesz..)

Ha kéri ne add rá bizz benne!!!Nem fog bepisilni mond neki lefekvés előtt hogy pisilni menjjen és nem adsz rá pelust de ha kell neki keljen fel éjjel és pisiljen...

bilizik vagy wc be szokott?

2013. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A pisinek bili van az ágya alatt,ha sürgös legyen kéznél,másképp egyedül intézi,mikor kész szól,hogy vidd ki a bilit.a kaka a wc-be megy,a bilit még hagyjuk egy kicsit.
2013. ápr. 30. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!