Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kruppos gyerekek szülei!...

Kruppos gyerekek szülei! Csecsemőkor után javult nálatok a helyzet? Mikorra nőtte ki?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
a párom fiának volt,ő kb. 5-6 éves korára :(
2013. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk 1 évesen jött ki most 2 hétig volt (ovit kezdtünk) járt 2 napot oviba 1 hét krupp megint 2 nap ovi és 1 hét krupp, de úgy hogy most rectodelt este, ventolin 2 óránként spiropent 3x1, és hideg pára... Maszke gész nap rajta volt és így is lila volt a szája és kékes a bőre... Most nagyon megszenvedett...

Most 4 napot volt oviban és már látom a szeme alatt a szürke karikákat... Szerintem holnap már kezdjük megint!


Voltunk pulmonológián azt mondták 6 éves korra kinőheti...

1 hetet feküdtünk bent egyszer sajnos egy nagyon erős rohamnál.

2013. máj. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1,5 évesen fulladt be először, 6 napig kórházban voltunk. Utána 1 éven belül még volt 2 komolyabb, akkor a hideg levegő és a Rectodelt elég volt, nem kellett kórházba menni. A következő ősztől-tavaszig szezont simán átvészeltük, egyszer sem jött neki elő, pedig akkor kezdte az ovit is, egyfolytában beteg volt, de nem volt ugató köhögése és ne mis fulladt. Azt hittem túl vagyunk rajta, erre most szeptembertől 5x volt neki. Rekedtség és ugató köhögés volt csak, nehézlégzés, befulladás nem jött elő szerencsére. Vettünk inhalátort, amint valami furcsát hallok egyből inhalálom, és adom neki a calciumot + antihisztamint. Hogy ezek miatt nem fulladt-e be, vagy most 4-4,5 évesen kezdi kinőni nem tudom, de igazából nem is érdekel, a lényeg, hogy nem volt komoly gond.
2013. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!