Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar a tápszeren...

Miért nem akar a tápszeren kívül elfogadni 8,5 hós kislányom?

Figyelt kérdés

Egy hete küszködünk.....eddig ment a főzi, gyümi és minden olyan étel a mi ételünkből amit már Ő is ehet.( leveske, kenyér sarka..stb)

Most egyszerűen ha éhes csak a tápi, eddig csak estére kapta.

Lassan kezdek aggódni.

Amúgy jókedvű, vidám, és már 2 hete a mostani vírusból is kigyógyult.A foga sem jön.

Nem értem,

Valakinek volt hasonló?


2009. okt. 1. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan időszak,hogy tápon és sav.tejkészítményen kívül semmi mást nem volt hajlandó megenni,sőt még innivalót sem fogadott el.Én ilyenkor azt adtam,amit szívesen megevett,1-2 hét alatt átment ezen,bár több ilyen alkalom is volt már.Erőltetni nem érdemes semmit.A tápnál arra figyelj,hogy még 1 éves kor után is napi legalább 1/2 l fehérje alapú folyadékra szükségük van(anyatej,táp,tejtermékek..)
2009. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösy
2009. okt. 4. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!