Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsődében megkérdezték...

A bölcsődében megkérdezték hogy igénylem e a nyári hónapokra is az ellátást a gyermekemnek, mikor igent válaszoltam flegmán húzogatták a szájukat, mert, hogy én amúgy is otthon dolgozom, igazuk van?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 17:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Tudod őszintén szólva én már azon kiakadnék hogy egyáltalán bölcsibe viszed "


Miért is akadnál ki ,hiszen dolgozom és be kell ,hogy valljam ,hogy ugyan 4 órában vagyok bejelentve de sokszor 10 órákat is dolgozom ,ilyenkor még nagyszülők is segítenek .

Vendéglátósak vagyunk és most jön a csúcsszezon,legalábbis nagyon remélem !

2013. máj. 13. 17:29
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
ezt tudják a bölcsődében?
2013. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes. Eddig 4 órában "egyengetted" a férjed vállalkozását, most meg már 10 órákat dolgozol. Nagy szájkaratés vagy te. Nem csodálom a bölcsi hozzáállását.
2013. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat en most nagyon oszinten irom lanyok, hogy en egy eleg laza cegnel melozom ahol mindent elneznek. Megengedik azt is, hogy akkar otthonrol melozzak ha mondjuk valami csomagot kell atvenni, jonnek valamit javitani es otthon kell lenni stb. Nincs sok munkam de azert nem logatom a labam. Egy alkalomkor beteg lett a kisfiam es ugy gondoltam nem veszek ki betegszabit mert mar 2 honapon belul sajnos ez lett volna a harmadik es ugy dontottem szollok, hogy otthonrol dolgozom 2 napot es a gyerek addig velem otthon lesz (na persze ezt senki nem tudta). Nem sok kb. 3-3 oras melot igenyelt volan naponta az egesz es hat a harmadik napon alaig birtam utolerni magam az irodaba (ekkor mar meggyogyult a kisfiam es ment bolcsibe). Soha tobbet ugy nem dolgozok azota sem otthon, hogy a kisfiam otthon van. Egyszeruen igy nem lehet dolgozni es kesz. Akkar milyen kis szamitogepes munka de ha koncentraciot igenyel egy futkoso kisgyerekkel akinek minden 3 percben mas igenyei vannak nekem nem megy. Ha a kerdezo valojaban 4 oraban dolgozik akkar a ferje akkar valaki mas cegenek en megertem, hogy bolcsibe viszi, semmi gondom vele. Az en kisfiam is megy nyaron ugyan ugy. A munka az munka a megelhetesem resze es a jatek az jatek nekem nem megy a ketto egyszerre. Ha afiammal akarok lenni veszek ki egy nap szabadsagot vagy jatszunk bolcsi utan, hetvegen de nem munka kozben es alatt. Ha valaki ezt ossze tudja egyeztettni azelott le a kalappal semmi ketsegem.

Ha viszont az itt emlitett kamu igazolasrol van szo akkor nincs is hozzafuzni valom de ha dolgozik a kerdezo en egy szoval sem bantom.

2013. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

én is a férjem vállalkozását egyengettem.

mondjuk más terület így fogalmam sincs te mit csinálsz, viszont én gyerek mellett szuperül elboldogultam vele, papírmunka volt, délutáni alvás alatt végeztem vele. aztán az interneten adtam árajánlatokat, beszereztem a cuccokat, eladatm, stb (direkt a gyerek miatt álltunk át az internetre, előtte rendesen volt telephely, bemutatóterem, stb, de szülés előtt 2 héttel bezártuk).

szóval elboldogultam míg eljátszott egyedül, ő 12 órát aludt, én 7et, így este is volt 4-5 órám a cégre :)


aztán váltottam, elhelyezkedtem munkahelyre mikor oviba ment, így nem tudom milyen bölcsis-gyerek mellett egyengetni apuka cégét, de szerintem próbáld megoldani, ha nem szükséges akkor ne vidd. vagy hozd el ebéd után, vidd csak heti 3 napot, nem tudom, de valami kompromisszumot találjatok ki, hátha nem néznek rád szúrós szemmel és a gyereknek is jó legyen

2013. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
nincs igazuk a bölcsibe, vidd csak nyugodtan oda a gyereket, te meg dolgozz otthon nyugodtan, és ne hallgass azokra akik azt mondják hogy maradjon csak otthon a gyerek mert te úgyis " a férjed dolgait egyengeted" vagyis szerintük nem csinálsz otthon semmit csak lógatod a lábad munkát végzel a gyerek meg addigra belenyúlkál a konvektorba meg beveszi a gyógyszereket
2013. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is itthonról dolgozom. 6 órára vagyok bejeletve, de . ha itthon van a kislány, alig haladok.

Csodálom azt az anyukát aki azt írta mindennel boldogul amíg a gyerek alszik. Én ilyenkor fusztrált vagyok. Hétvégén is gép előtt ülök, amíg a gyerek alszik. A főzés kora hajnalban, a vasalás éjjel, és megszakad a szívem, hogy nem tudok annyit és úgy foglalkozni vele mint szeretnék. Lánykoromban a tesóm gyerekeire több időm volt.... És ha ebből indulok ki felháborít a bölcsődei gondozók szájhuzogatása! Papírforma szerint a férjem vállalkozása, főállása mellett, de igazából én viszem.

2013. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!