Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányok ti vesztek a gyereketek...

Lányok ti vesztek a gyereketeknek monster high babákat? Nézik a mesét? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem akarom túlpörögni, de most először élek meg ilyet, elsős a lányom és az iskolában iphoneokról, szünetben az osztálytársnőivel elkezdte nézni a monster high nevű sorozatot és most szeretne ilyen barbie-babát, vagy nem is tudom mik ezek. rákerestem és ezek szörnyek... vérfarkasok, csontvázak, vampirok, akik elég laza erkölcsű, gimis lánynak öltöznek. Szerintem egyrészt ehhez túl kicsi, másrészt nem vagyok benne biztos, hogy ez bármilyen korosztálynak való. Nem akarok ilyen aggódós véranyának tűnni, de ezzel most nem tudok mit kezdeni. 29 éves vagyok egyébként, szóval még csak a túl nagy generációs szakadéknak sem tudom betudni az ellenérzésemet, kortárs barátnőimnek általában még nincs, vagy kicsi a gyerekük, így más témák aktuálisak náluk.... Ti mit gondoltok erről?

2013. máj. 15. 10:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Egyet értek azzal, hogy a gyerek alapbeállítottságán is nagyon sok múlik, de azért lehet őket picit terelgetni. És nem feltétlen kell beállni a sorba csak azért ,mert másoknak is van, ha neked nem tetszik, nem értesz egyet vele, akkor ne vegyél.

A lányom 5 éves, vegyes csoportba jár, minden nagycsoportos lány ezért van most megőrülve. Mivel a lánykám nem tudta konkrétan miről is van szó, ezért megnéztünk egy részt, el volt borzadva, hogy ezek nagyon rondák, kijelentette, hogy neki ilyen nem kell. A 3,5 éves öccse viszont totál behergelte magát hogy ezek milyen jók, irtózatosak és húúúúha. neki bezzeg kellett volna, és 10000%, hogy ő tényleg farkasosat játszott volna velük meg rémisztgetőst stb. Ő az a tipusú gyerek, aki egy bottal is nekiáll kiirtani a fél dínóparkját itthon, meg amúgy is neki annál jobban tetszik valami, minél randább/gusztustalanabb. De hiába nagy divat pl a MH a csjoknál és ugyanígy a fiúknál a Kukabúvárok meg mostmár valami zombis izék is vannak, hiába könyörög érte, én nem veszek neki. Rengeteg tökjó játéka van, amikkel nagyon is jókat játszik, nem kell neki ezermilliomodik műanyag kütyü, főleg, ha rohadtpardicsom kinézetű vagy hullát imitál.

2013. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10 eddig nem volt semmi baj de hogy most ezek a szar figuřák bejöttek,most ezért piszkálják
2013. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Monster high mese szerintem egyáltalán nem olyan durva , cnn pl van olyan mese ami rosszabb a Total dráma sziget például amiben úgy beszélnek hogy hát mit ne mondjak .
2013. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

13: Na a totál dráma sziget van nálunk tiltólistán. Egy részt néztünk meg belőle, az volt az utolsó is egyben.


10: Ez a rácuppanás gyerektől is függ, az enyémeknek hiába volt Hannah Montana divat az oviban, őket nem érdekelte.

Viszont mielőtt Magyarországra került volna a MH, épp külföldön voltunk és ott látták meg a játékboltban, senki nem volt rájuk semmilyen hatással, hiszen akkor még nem voltak olyan közösségbe, ahol ezzel játszottak volna, részükről szerelem volt az első látásra (részemről nem). Viszont nem is szeretem egy az egyben rájuk erőltetni az ízlésemet, az anyukám volt ilyen, ha ő valamit fölöslegesnek vagy neki nem tetszőnek titulált, olyan nekem nem lehetett. Ezért a sajátjaimnál amíg bizonyos határon belül vannak, addig nem akarom, hogy minden játékuk nekem feleljen meg, hanem olyan legyen ami nekik jó.

2013. máj. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ez egy különleges dolog, nem a szokásos hercegnő. És NINCS semmi közük a Barbi-ekhoz csak a matel gyártja mindkettőt.

Ezek vagány csajszik benne.

Minden részben van vicces és olyan jellegű dolgok mit a sima barbies mesékbem.

Teljesen rendben van velük minden.

2013. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!