Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egész napos sétákhoz (nyaralás...

Egész napos sétákhoz (nyaralás) kényelmes lehet-e ez a cipő?

Figyelt kérdés

A nyaralásunk jórészt városnézéssel fog telni, egy hétig lényegében minden nap, szinte egész nap sétálni fogunk.


[link]


2012. júl. 26. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy inkább sarut vennék fel:)
2012. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így képről nehéz megmondani, de szerintem nem lenne jó választás a sok sétához, nem tűnik kényelmes cipőnek.
2012. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen balerina stílusú cipők mindig ki szokták dörzsölni a lábamat, főleg harisnya nélkül. Ezért én is inkább a sarut ajánlanám, rossz idő esetén meg a tornacipőt.
2012. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ez crocs cipő, speckó talppal, ezért gondotam, hogy esetleg jó lehet. én azt nemk tudom elképzelni, hogy "sima" saruban ikibírjak egy napot :D nektek nem fáj benne a talpatok?


de azt hiszem igazatok van, és nem jó választás a balerina fazon :(

2012. júl. 26. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. A sarkánál egy kicsit meg van emelve, így sokkal kényelmesebb, mint egy lapos talpú cipő. Előtte azért néhány napig járasd be. Ha nagyon kemény lenne a sarkánál a bőr, akkor néhány réteg újságpapír között kalapáccsal ütögesd meg, így egy kicsit felpuhul.

Papucsban és saruban csúszkál a lábad, ezért azok sokkal könnyebben kidörzsölhetik a bőrödet.

2012. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak aztán foltos lenne a lábad :P úgy értve, hogy a lyukaknál barnulna csak le :)
2012. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!