Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos terhesen 10 napos...

6 hónapos terhesen 10 napos balatoni nyaralás?

Figyelt kérdés
Februárban lefoglaltuk egy szállást 10 napra a Balatonra. Időközben kiderült, hogy kisbabát várok. :-) Első babánk, szóval nincs még ebben tapasztalatom, hogy ennyi idős terhesen bevállalható-e egy ilyen utazás. Segítenétek a döntésben a tapasztalataitokkal?
2013. ápr. 12. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, gond nélkül elmehetsz. Arra figyelj, hogy ne érje nagyon a nap a hasadat. És ha a méhszájad sem lesz nyitva addigra (márpedig remélhetőleg nem lesz, ezt előtte nézesd meg dokival), akkor még a vízbe is bemehetsz.
2013. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ leginkább, hogy hogy bírod a terhességet.

Én mentem volna 6 hónapos terhesen mert jól viselem, viszont nem valószínű, hogy fürdenék a Balatonban nehogy össze szedjek valamit.

De Balcsinál más lehetőségek is vannak a kikapcsolódásra.

31 hkm

2013. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem simán, ha probléma-mentes a terhességed, mindenképpen említsd meg a dokinak is a nyaralást azért. a pocakodat, és magadat is óvd nagyon a naptól, és érezd jól magad:))
2013. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én simán mentem nyaralni terhesen, jókat utaztunk nyáron (6-7-8 hónapos terhes voltam nyáron).

Én nagyon jól voltam, simán bírtam az utat, a meleget, a kirándulást.

Tőled függ, hogy viseled, viszont a Balcsinál szerintem simán elleszel, ott tényleg lehet pihenni.

2013. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen állapotban leszel. Értem ezt úgy, hogy mennyire visel meg a terhesség és a remélhetőleg nagy meleg, és persze, hogy a doki mit fog mondani. Én 6 hónaposan simán elmentem volna, sőt még most is 34 hetesen, mert attól függetlenül, hogy hatalmas a hasam még mindent meg tudok csinálni és semmi sem lehet akadály :-)
2013. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mi a bakonyba megyünk 6 hónaposan :)

és utána még megyünk a balatonra is :)

szerintem simán bevállalható. külföldre nem mennék, de itthon megyünk. hiszen utoljára vagyunk kettesben a férjemmel :)

2013. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én 8 hónapos terhesen fesztiválon voltam 4 napot Pozsonyban tavaly és semmi bajom nem lett. Nyugodtan menj el te is, érzed jól magad de a biztonság kedvéért nézz utána az ottani védőnőnek, orvosnak.
2013. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te mázlista!!! :-) Mi idén házfelújítás miatt nem nyaralunk:-( Irigyellek:-)) Érezd jól magad. Extrém sportokat azért ne űzz:-))))
2013. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is kérdés! SImán!!!!


Én 8 hósan voltam nyaralni tavaly a Balatonon. Szülés elötti hétvégén a Bakonyba kirándultunk és szalonnáztunk :)

2013. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze.De csak térdig menj be a vízbe,és figyelj,hogy nehogy leégj.
2013. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!