Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek 22 hónapos lány...

Mit vennétek 22 hónapos lány hármasikreknek 5ezer körül ha mentek látogatóba?

Figyelt kérdés
Unokatesóm ikrei, nem Mo-n élnek most jönnek haza. Tavaly nem tudtuk őket meglátogatni, most szeretnék végre eljutni hozzájuk megnézni őket. Úgy gondolom valamit illik vinni nekik. De nem tudom mit. Szerintem megvan mindenük egyébként, úgyhogy így nehéz.

2013. máj. 18. 13:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ilyen idő gyerekeknek való könyvet írnátok? Vagy valami szépet, "nagyon magyart" jó kis illusztrációkkal a későbbiekre ilyen körüli értékben? Az oké, hogy egyet viszek ha drágább, vagy esetleg három olcsóbbat kellene?
2013. máj. 18. 13:30
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez az óra is tök jól néz ki! :) Nemrég küldtek anyukámnak jó képeket a kicsikről
2013. máj. 18. 13:31
 13/19 anonim ***** válasza:
2013. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2013. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én biztos azt csináltattnék:) Mert olcsó és évekig nézhetik majd a picik a szoba falán :) Na meg egyedi olyan senkinek nem lesz :) Én nagyon szeretem az ilyen ajándékokat adni és kapni is!!:) Nekem van már fényképes kirakóm két fényképes órám :) Fényképes naptárat is csináltattam már ajándékba :) Szerintem tényleg szupi dolgok vannak már!!:)

Többségében innen szoktam rendelni és nagyon meg vagyok elégedve velük :

[link]

2013. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja a fényképes színváltós bögréim kimaradtak!!:):) A.
2013. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lányom ennyi idősen Bogyó és Babóca rajongó volt, úgyhogy az ilyen könyveket is ajánlom.
2013. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy egy könyv kb. 1600 Ft, tehát simán vehetsz belőle 3 különbözőt (nagyon sok Bogyó és Babóca mese van).
2013. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az én ikreim imádják a Gyerek dalok és mondókák DVD-t, vagy a Bujj bujj zöldág DVD-t. Ezen is magyar "népdalok" vannak szép kis rajzokkal. Lehet táncolni ezerrel.

Nagyon kedves kis ajándék, és mindhárman tudják egyszerre élvezni.

2013. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!