Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem veszélyes a gyereknevelésn...

Nem veszélyes a gyereknevelésnek ez a módja? Ti is ezt csináljátok?

Figyelt kérdés

Bp belvárosa. A gyerek 20 hónapos. Amikor hisztizik és a földre veti magát, akkor az anyja ott hagyja és akár 10-15 m-re is előre megy.


Ez szerintetek normális? Ti meg mernétek ezt tenni?


Ha ez számít, akkor a gyerek hisztije "nem jogos", olyan dolgokat akar tenni amit nem lehet.


2013. máj. 21. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ő gyereke ő tudja mit szokott a hiszti közben csinálni a gyerek. Talán ez a módszer vált be, és tudja ha kellő messzeségbe megy akkor fel áll a gyerek és jön utána. A másik megoldás ha végig rángatja a gyereket az utcán az sem jobb. Igazából ezekre nyilvános hisztikre nincs jó megoldás. Az ember kellemetlenül érzi magát közben meg próbálja nevelni a gyereket.
2013. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ha mas nem használ.
2013. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, mondjuk nem 3 sávos főút mellett.
2013. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én a játszótérről szoktam elmenni :)

szívesen viszem le és sok időt is hagyok neki, de azért van egy határ, mikor már jönni kell.

és akkor kezdődik a balhé, hogy ő még marad. na akkor elköszönök tőle és eljövök. 10-15m-re mikor járok, akkor elkezd kiabálni, hogy "anya várjáááál meeeeeg" :D

eddig bejött, nyilván ha nem jönne utánam akkor visszamennék érte és meggyőzném valahogy :)

nem gondolom ezt egy rossz módszernek, nyilván olyan helyen működhet csak ahol nem sodorhatja magát "egyedül" életveszélybe, tehát ahol autók járnak, biztos, hogy egy lépésre se mennék el a 3,5 évesemtől se, nemhogy egy 1,5 éves mellől

2013. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Én út mellett soha nem hagyom hisztizni a gyerekeimet. Olyankor tök "hülyék", még az kéne, hogy az útra is kifussanak dühükben.


Amúgy sem szeretem otthagyni őket, inkább állok mellettük és megvárom, amíg befejezik.

Nem igazán szeretem ezt a módszert, hogy anya elmegy, gyerek ottmarad. Veszélyes szerintem, olyan kiszámíthatatlanok a gyerekek.

2013. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez jó. Majd akkor is 0%-ot kapok, ha a gyerekedet otthagyva hisztizve épp elüti egy autó???
2013. máj. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő helyen így csinálom én is. Nem forgalmas útnál mondjuk.
2013. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!