Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves gyerek mellett...

Hány éves gyerek mellett mertetek először kertben grillezni, bográcsozni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a merés-nem merés miatt, hanem az idő miatt, 1 éves volt.
2013. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy éves múlt nem sokkal.

Egyáltalán nem érdekelte a grill, beült a homokozójába és játszott. Arra azért igyekeztünk odafigyelni, hogy ne füstöljük fel a gyerkőcöt. :)

2013. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 éves a gyerek, és már a sokadik grillpartit járta meg. Van több felnőtt, kerti játékok, járóka, stb, szóval "nem muszáj a gyereket is megsütni" :)).
2013. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már a "tejfakasztó buli" is bográcsozás volt :) Utána is folyamatosan voltak ilyenek.
2013. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akaratos 23 hónapos, de attól tartok, túl érdekes lesz neki, mi történik ott. Ráadásul a bográcsozó körül sokat játszik egyébként is. A konyhában is mindig látni akarja, mit csinálok a tűzhelyen. Attól tartok, az egész főzés abból állna, hogy őt terelgetem, vigyázok rá.
2013. máj. 21. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Októberben lesz 2 éves, tavaly és idén is bográcsoztunk/bográcsozunk.


Annyiben könnyebb nekünk, hogy kandallónk van, pici korától tanítjuk hogy a tűzhöz nem szabad közel menni.

2013. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

7 hónapos volt!

Hát igen, egy ekkora gyerek után már menni kell! :)

Az enyém most 17 hónapos és már idén legalább 3 kerti sütögetés volt, és hát sokszor szaladtam utána!

De mi megosztjuk, fél órát apa, fél órát én! Sőt, ha van más kisgyerekes szülő, akkor is megosztozunk az őrzésen! :)

2013. máj. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15 hónapos volt, de az alvásidejében grilleztünk...

Most 16 hónapos és tervezünk egy bogrács partit, többen is jönnének hozzánk és így mindig lesz aki szaladgáljon a baba után.

2013. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eszem be se jutott, h nem merem! 1 éves volt! :) Ahogy írták előttem is, jó időben kint kell lenni, és főzni, sütögetni! :)
2013. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!