Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok Debrecenben...

Ajánlanátok Debrecenben bababoltot? Vagy esetleg neten melyik oldalt ajánlanátok? Babakocsi, kiságy. Minden érdekelne, mert még semmink sincs. Első baba

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Van a Brendon a Malomparkban,én oda járok néha, a Tesconál van kettő azt nem tudom milyenek,majd meglesem őket is.:)
2012. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Brendon a legjobb! Ami a Tesco közelében van, wgyik: baby center, irtóra drága és nincs is akkora váalszték mint itt. ill. van a Nyugati utcai bababolt, az ár arányában ugyanitt van, de az eladók nem vmi készségesek. Én azért szeretem még a Brendont, mert van pontgyűjtő kártyája, és ha ott vásárolsz babakocsit, stb, sok értékes dologra beválthatod pontjaid. Nagy a választék, barátságosak az eladók, és gyakran van vmi ajándék a kasszánál, mert ott vásároltál.Minőségi áruk vannak. Pl. most amit kinéztünk ott babakocsit, kuponnal 15 ezer ft kedvezménnyel vásárolható.
2012. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A neten érdemes megnézni a www.babaszafari.hu oldalt.Innen rendeltem babakocsit, olcsóbban, mint ahogyan Debrecenben láttam.A fent említett boltokon kívül van még a Stop shopban a Kangool (pontosan nem tudom a nevét), de szerintem a Brendonnal együtt elég drágák.Ár-érték arányban a kiságyra vonatkozóan azt gondolom, hogy nem konkrétan a bababoltok a nyerők.Nekem egy fenyő kiságy tetszett meg a Kikol nevű fenyőbútor botban.Ruhákat a Tescoból, C&A-ból és Scamp internetes odaláról is érdemes vásárolni.


30 hkm

2012. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!