Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak? Öt éves lányoma...

Mit csináljak? Öt éves lányomat az ovodába lefogta két gyerek, szoknya föl, harisnya-bugyi le és az egyik belenyúlt a fenekébe.

Figyelt kérdés
Ovónő egy fél percre ment ki. A lányom akkor sírt, itthon elmondta, de szerencsére nem látom raja, hogy megviselné. Ezért nem akarom tovább vinni az ügyet, nem akarom, hogy hetekig, hónapokig téma legyen és több helyen elmeséltessék vele. Jobb, ha elfelejti. A gyerekek cigányok, a szülők sem az értelmesebbekből valók. Ovónő beszélt velük, gyerekeket megbüntette.
2013. máj. 23. 13:32
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
94%
ez iszonyú:((((
2013. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:
Nagy faluba lakunk, a másik ovi se jobb, költözni esélytelen.
2013. máj. 23. 13:45
 13/59 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok, aki lepontozott is rájön majd, hogy igazam van. Egy idő után mindegy lesz, hogy hová költözöl az egész ország olyan lesz mint Miskolc. Sétáljatok ott egyet... Sok szerencsét!!!!
2013. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
66%

Én biztos balhét csinálnék, nem hagynám ennyiben a dolgot.

Családvédelem, rendőrség, stb, fogalmam sincs, még kit lehetne értesíteni.

A szülőkkel is elbeszélgetnék, nem éppen kedvesen és szép szavakkal, Őket is megfenyegetném.

Azért ez nem olyan eset, hogy most meghúzta a haját, legközelebb pedig mondjuk a ruháját. Ezek már kisgyerekként is képesek bármire.

2013. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
61%
a mi városunkban van jó pár ovi és általános iskola és gimnázium is,mindenhova nem veszik fel a putris,mocskos cigányokat,mert a normális,értelmes,jól nevelt,dolgozó cigányok gyereki ilyet nem teznek őket felveszik
2013. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
53%
Egy nagy faluban, vagy Rakamaz mellett Nagyfaluban?
2013. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
65%
Ezért írattam én egyházi iskolába a gyerekeimet. Anyósom kérdezte, hogy miért mikor templom közelében sem voltam még. Hát ezért. Oda nem vesznek fel cigányokat csak normális háttérrel.
2013. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
16-os, egy nagy faluban
2013. máj. 23. 13:52
 19/59 anonim ***** válasza:
86%
:(
2013. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
92%

Én a helyedben nem hagynám annyiban!

Ha öt év múlva megerőszakolják a lányodat, azt is hagyni fogod?! Molesztálták az öt éves lányodat! Hidd el, hogy nem fogja elfelejteni! Nem normális, ami abban az oviban folyik! Még jó, hogy nem máshová nyúlt fel a kis perverz!

Figyeld a kislányt, mert most hiába tűnik úgy, nem viselte meg, nyomot hagy benne egy ilyen. Rajzokon, viselkedésen...

Védőnő, gyámügy, minden forrásnál lármáznék.

Az óvónéni beszélt velük, megbüntette? Mégis mivel? Sarokba állítással?!

Mélységesen felháborító és én addig mennék, amíg valahogy el nem érném, hogy az a két kis bűnöző ne legyen ott az oviban!

2013. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!