Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérhetem, hogy vegye fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem, hogy vegye fel a kedvemért?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem igazán szeret szoknyát hordani, pedig nagyon jól áll neki, szerintetek hogyan célozzak rá, hogy szeretném nem csak mindig nadrágban látni?

2013. ápr. 30. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Szívem, néha szeretnélek szoknyában látni."
2013. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez nekem is eszembe jutott, de nem lesz furcsa, ha már mondta többször is, hogy nem szereti a szoknyát, és én mégis akarom?
2013. ápr. 30. 20:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minek vannak kapcsolatban olyan emberek, akik a legegyszerűbb kérdéssel nem mernek a párjuk elé állni és itt firtatják az evidens dolgokat?
2013. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már kértem rá és felvette kérdés nélkül, de nem gondollja azt egy idő után, h tudom, h nem szereti de mégis kérem tőle?
2013. ápr. 30. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:
tedd hozzá: "a kedvemért"
2013. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy a te kedvedért nem venne-e fel több alkalommal szoknyát, mondjuk egy héten három nap, vagy valami hasonló módon. Mondd meg neki, hogy mennyire tetszik neked mikor szoknya van rajta, és hogy szeretnéd minél több alkalommal szoknyában látni. Hajrá!

23/F

2013. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok? Lehet egy kis finom orállal kényeztetnéd azután már csak szoknyát hordana.
2013. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy elképesztően dögösnek tartod, amikor szoknyában van, mert nagyon szép lábai vannak, kifejezetten jól áll neki.

A lényeg, hogy ajnározd kicsit. Ha legyezgeted a hiúságát, akkor hordani fogja, mert úgy érzi majd, hogy valóban abban a legcsinosabb.

Ilyenek vagyunk mi nők. :D Utálok magassarkúban lenni, de a barátom mondta, hogy nagyon tetszik neki, amikor abban vagyok, mert kiemeli a lábaimat, és a lábfejem olyan picinek és kecsesnek tűnik. :D Azóta magassarkúban tolom hetente legalább egyszer. (:

2013. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó: köszönöm a választ ezzel fogok próbálkozni, de am nem kellett sokat győzködnöm most se :), utolsó elötti: hát az orált szerintem még ne, mert a barátnőm még csak 14 lesz én is még 15 vagyok. Vagy mégis...?
2013. máj. 7. 16:12
 10/11 anonim ***** válasza:

én sem venném fel a szoknyát a pasimért


de lenne olyan srác aki miatt talán esetleg.

utálom ha felfújja a szél az utcán vagy ha úgy megbámulják a lábaimat.

2013. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!