Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy reagálnátok ha az apa...

Ti hogy reagálnátok ha az apa bevágná nektek telefonon keresztül hogy a gyerek akit éveken keresztül neveltél az még nem is emleget, nem hiányol?

Figyelt kérdés
Külön élő szülőkről van szó és jelenleg az apánál helyezték el a gyermeket.

2013. máj. 26. 17:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek hamar alkalmazkodnak egy bizonyos korig. Talán meg kéne látogatni, nem csak telefonon keresztül az apával beszélni.
2013. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek?
2013. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
lehet, h nem is igaz, csak dühében mondta vagy azért, h megbántson. ha igaz, akkor oka van. azt gondolnám, h hibáztam és megpróbálnám helyre rakni. attól, h nem az anya neveli, még lehet szoros kapcsolata a gyerekkel.
2013. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tartod a gyerekkel rendszeresen a kapcsolatot akkor sajnos ez előfordul.a rendszeres alatt majdnem a napi kapcsolatot értem,ha tőlem elvenné a bíróság a gyereket csakis azt tudnám elképzelni,hogy legalább napi telefon,és megmeggyezés szerint a láthatás amilyen gyakran csak lehet.azt meg se kérdem hogy jutottál el idáig,nyilván van rá magyarázat.de tégy meg mindent hogy változzon a helyzet,bár a kérdésed is a te lelkiállapotodra vonatkozott és nem a gyerekkel való kapcsolatodra.most szerintem ne magaddal foglalkozz.
2013. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Most az fáj, hogy mi van ha igaz? Mert ha a volt férjed akkor nem teljesen mindegy mit mond.
2013. máj. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék, hogy vajon lehet-e benne igazság. Azért mert nem velem él, látogatnám rendszeresen, persze azért telefonon is érdeklődnék. De a lényeg tán nem is az, hogy valakit éveken keresztül nevelünk, hanem az, hogy hogyan. Ha valóban így van, akkor valami nagyon el lett rontva. De simán lehet, hogy csak az apuka akart megbántani. Ezt így nem tudhatjuk. Mindenesetre én mielőtt magamba omlanék, tartanék egy alapos önvizsgálatot, hogy vajon lehet-e benne igazság?
2013. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért helyezték el az apánál a gyereket?Ez itthon nem túl gyakori...
2013. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Biztos úgy is érzi a gyerek, ahogy írtad. Az édesanyák nemigen szokták elhagyni a gyereküket, ill. a bíróság súlyos esetekben ítéli az apának a gyereket. Miért az apánál van?
2013. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

4 évig én neveltem a gyermeket, 1 hete van az apukánál eddig 1 alkalommal láttam a gyermekem és azért ítélte neki a bíróság mert az apa nem engedte külföldön élni velem a gyermeket így nála lett elhelyezve.

Amikor elvittem a gyermeket hozzá , menekült az apja elől és amikor már nem tudott tovább szaladni akkor megállt és torka szakadtából sírt, másfél óra hosszán át nyugtadgattam mire megnyugodott, mert akárhányszor hozzá szólt az apja akkor neki állt sírni a gyermekem, tény hónapok óta már nem látta az apját.

A helyzet csak annyi hogy telefonon nem hajlandó velem szóba állni a saját gyermekem.

És még csak 1 hét telt el mióta az apjánál van.

Félek én is úgy járok mint az apuka a találkozásakor, bár én azért nem várok hónapokat a találkozással, ahogy az apa tette.

Nagyon úgy tűnik hogy a gyermekem akivel éppen van az neki a családja és a másik szülő nem is létezik számára.

Nem értem mire fő akarta összetörni a telefont a fiam és miért köpködte le, ennyire rossz anya nem voltam hogy a hangomra se kíváncsi.

Az apához költözése utáni első találkozáskor még fogta a kezemet is és puszival köszönt nekem.

Mi változott pár nap alatt?

Esetleg kis fejével azt gondolja hogy oda adtam az apjának és elhagytam és többet nem lát,és most haragszik rám?

2013. máj. 26. 20:21
 10/30 anonim ***** válasza:
76%
igen, szerintem azt hiszi, h nem szereted, ezért adtad apának :-(((
2013. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!