Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan működik az, ha anyuka...

Hogyan működik az, ha anyuka otthon van a kissebb tesóval, akkor valóban haza kell hozni délben a nagyobbat az óvodából?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Törvényileg nem kötelezhetnek rá, de megkérhetnek rá.
2013. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

nálunk nem kell,de nem ellenkeznek ha az anyuka haza viszi..!

én is itthon vagyok a kétévesemmel,és a 4évesemet nem hozom el délbe.

2013. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy köteles elhozni,én hülyeségnek is tartom,ezt lehet az óvónőnek jó de a gyereknek és az anyukának nem
2013. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A múltkor volt egy kérdés. Az anyuka beiratkozott egy tanfolyamra, ezért nem tudta elhozni gyermekét már délben. De az óvónők nem voltak hajlandóak elfogadni, és továbbra is a déli hazamenetelt kérték. Akkor nagyon utána néztem a törvénykönyvnek, teljesen törvényellenes, szabálytalan, etikátlan, hogy a gyermeket hazavitetik délben.
2013. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha a gyereket felvették az óviba akkor nyitástól zárásig ott lehet. Senkinek semmi köze, hogy a szülő közben a fodrásznál vagy a munkahelyén csücsül e, vagy éppen kistesóval van otthon. Nem kötelezhetnek rá, hogy haza vidd a gyereket délbe! Persze nem ellenkeznek ha elhozod, de nyugodtan hagyd bent. Mutassa meg azt a törvényt amivel kötelezni akar erre.
2013. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk csak akkor kérnek meg, hogy délbe el tudnám-e vinni, ha valami miatt összevont csoport van. Előfordult már, hogy ő volt az utolsó, mert dolgom volt.
2013. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Engem megkértek, mondtam, hogy nem, soha többet nem is hozták szóba.
2013. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Igen, ilyet én is hallottam már, de nem kötelezhetnek erre. Ha az óvónők nem hagynak békén, menj be a vezetőhöz és mond meg neki, hogy állítsa le őket, mert ez etikátlan, törvény szerint jogotok van az ovihoz. Ha még mindig hepciáskodik, mondd meg, hogy a felügyeleti szervhez fogsz fordulni, ha nem hagynak békén. Ha a gyermeked is szeret ott lenni, nem teszel jót azzal, ha elhozod. ALig van közösségben és ez pedig nagyon fontos ebben az életszakaszban. A gyerkőcök lekötik egymást, míg neked ott van a kisebb és nem tudsz vele annyit játszani, foglalkozni mint az oviban a többiek. Ez tény. Én is így vittem a nagyobbat oviba ahogy te, de szerencsére én ezt megúsztam, mert az óvónők teljesen egyet értettek a fentiekkel.
2013. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem aki lepontozgat,az egy ovónő.. :)
2013. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kikérem ezt azért magamnak,Anyukám óvónő és Ő sosem várná el,hogy bárki haza vigye a gyereket hamarabb csak mert otthon van,max ha betegség miatt összevont csoportok vannak akkor kérdezik meg haza tudják-e a szülők hamarabb vinni
2013. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!