Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak 3éves kisfiammal...

Mit csináljak 3éves kisfiammal tegnap műtötték orrmandulával de nem bírok vele nem marad egy helyben ugrál stb. befog vérezni a seb-e? Ettől félek

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 14:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja majd írd meg légyszi mit mondott a műtét ellenes doki!!!
2013. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szegeden műtötték junius 6.- án csütörtökôn, a füll.orrgégészeti klinikán,hát mondhatni elég jól viselte kb a műtét 15 perc volt, még nyugtatót sem kapott előtte,pedig azt mondták fog majd kapni ezért szerintem rosszab volt az ébredés ,mert amikor vissza hozták felakart kelni nem lehetett vele bírni kiis küldtek mert én nem tudtam lenyugtatni,és nem szabadott neki felkelnie, ez kb 1 óráig tartott utánna mikor kiment az altató hatása jobban lett ,este ehetett már de ő nem kérte csak joghurtot evett fájlalta a torkát,pedig az orrmanduláját vették ki.péntek reggel mentünk haza ,onnantól kezdve nem lehetett vele bírni ugrált szaladgát bármit mondtam neki nem pihent, de szertencsére nem lett baj. De még mindig fullad néha éjszaka sajnos nem, udom mennyit ért ez az egész műtét
2013. jún. 28. 10:51
 13/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Na voltam az orvosnál és azt mondta, hogy nem kell kivenni a gyerek orrmanduláját, az ilyen esetek 95 %ában. Szinte minden bajt a pangó váladékok okoznak (valahol az orrmelléküregben, fülben, rostasejtekben, kinek hol) és ha ezeket kitisztítjuk, akkor nagy valószínűséggel elmúlik a horkolás, a táti száj, a sok köhögés, a fül átmeneti romlása, stb.


Infralámpázást javasolt egy bizonyos rendszer szerint illetve orrsprayt. 2 hónap múlva kell visszamennünk, azt ígérte, addigra látványos lesz a javulás, gyógyulás.


Ő úgy van vele, hogy az jó, ha megvan az orrmandula, tehát minek kivenni, ha másképp is gyógyítható a tünetegyüttes, amire más orvos azonnal mandulakivétet javasol.

Nagyon sok okos dolgot ír itt:


[link]


Azt is mondta, hogy a orrmandula kivétele sok esetben egyáltalán nem jelent megoldást a problémákra....

2013. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja és a torokmanduláját sem kell kivenni, bár tény, hogy nagyobb, mint az átlag, de akkor sem a kivétel a megoldás, szerinte.
2013. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!