Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Velem alszik még a fiam, de...

Velem alszik még a fiam, de már tiz éves. Lesz ebből valami gond?

Figyelt kérdés
5 éve váltam el,igen zűrös körülmények között,azóta a fiam velem alszik.Az ágyam hatalmas,gyakorlatilag észre sem veszem,hogy velem van.Nagyon sokat volt beteg,7 kórház..stb..Alvásban nem zavar,szeretem,hogy mellettem van.de bajszos kamaszként ez már eleg nevetséges lenne.Egyébként teljesen átlagos,normális kisgyerek,semmivel nem anyásabb mint a korosztálya.Ti hagynátok még,hogy veletek aludjon,vagy fejezzük be?

2013. jún. 10. 13:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
húúúú,ez tényleg durva..remélem azóta hugi talált magának párt!:)
2013. jún. 10. 14:17
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
nem. sosem volt még neki :-(
2013. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nem normális dolog.
2013. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a szituban voltam, csak lánnyal. Addig működött, míg nem lett kapcsolatom (8 éves volt akkor). Én átköltöztettem, pár nap alatt lezajlott. Ma már bánom, hogy addig is engedtem, de agyonkényeztettem, mert meghalt az apukája, és én meg rengeteget dolgoztam, alig látott. Neki ez volt a biztos pont. Pár hónap alatt szokta meg, közben férjhez mentem, és kistesója is lett. Én kényelmes voltam, azért nem változtattam, meg hát azért szerettem is, hogy nem alszom egyedül. De nem jó, hidd el!
2013. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!