Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vállaszak? Autósülés...

Mit vállaszak? Autósülés vásárlás előtt állunk. De már annyi tévhír meg rossz dolgot olvastam, hogy meg vagyok lőve.

Figyelt kérdés

8 hós lesz a kislányunk. Már sok féle ülést megnéztem.Anyagiak szűkösek max 20000 FT,m de mindenképp újat akarok , ebben használtat semmikép.

Isofix persze nem lehet, több okból. 9-36kg-at szeretnénk, mert mi még most esünk bele a kategóriába, és persze ülésszűkítő a kényelem és biztonság miatt.


Ezeket nézegettem:

[link]


[link]


[link]


Minden javaslatot meghallgatok.Esetleg ha valaki ismer ezeket az üléseket azt megköszönném, ha tudna mondani rólavalamit.



2013. jún. 10. 14:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát csak megtaláltam:

[link]

2013. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mentek-e hosszabb útra. Szerintem mindenképp dönthetőt vegyél, a fiam 2,5 éves, és még mindig elalszik hosszabb úton. Nem mindegy, ülve vagy fekve, és kényelmesen. Nekünk is 2 gyerkőc, 2 autó van. Mi úgy csináltuk, hogy vettünk 2 jobbat, újat (Maxi-cosi, Nania jobb fajta), és az van a családi autóban, amivel utazgatunk. A másik autóban olyan, ami rövidebb útra is jó, illetve a pici még hordozóban. Kb 4-5 éves korig simán jó a 0-18 kg-os ülés, a lányom 6 volt, mikor hasonlót vettünk neki, mint amit Te belinkeltél, csak Graco-t. Azt használtuk 12 éves koráig, most majd a középső megörökli. Tényleg menetiránynak hátrafelé kell bekötni, nálunk az első ülés kb 9 kg-ig úgy volt, utána fordítottuk csak meg, akkor kb 1 éves volt a gyerek.
2013. jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok, nem 2 gyerkőc, 3 van, csak a kicsi még a pocakban, és a tervezetet írtam le, ahogy lesz, ha megszületik.
2013. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!