Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudom mit csináljak magam...

Nem tudom mit csináljak magam alatt vagyok kezdek depressziós lenni?

Figyelt kérdés

Férjemmel öt éve vagyunk házasok, van két gyermekünk egy három éves, és egy két éves, a három évessel komoly gondok vannak sajnos autista. A két évesem okos értelmes, de kezelhetetlen gyermek, nem lehet tőlük semmit sem csinálni egy percre sem lehet őket egyedül hagyni, ha haza jön apa a kisebb egyfolytában vele akar lenni, de a férjem panaszkodik, hogy nem tud semmit sem csinálni a gyerekektől, a kisebbnek düh rohamai vannak, csapkod tőr zúz ha nem kap meg valamit, és üvölt egész nap. Akkor ha a férjem itthon van és valamit akar itthon tevékenykedni, nem tudom semmivel lekötni a kisebbiket, mert üvölt csapkod. Szörnyűek a minden napjaim itthon a nagyobb óvis, de a kicsi, mintha egy óvodai csoport lenne, semmit nem lehet tőle csinálni és minden percben figyelni kell. Sosem járunk el itthonról sehová, a gyerekek nélkül még boltba sem, férjem mindig azt mondja, hogy azért vagyok gyesen, hogy itthon legyek a gyerekekkel, kezdek megbolondulni, sajnos nem tudnám senkire rábízni őket, mert egyik nagyszülő sem vállalja mert nem bírnak velük, apa rontotta el így egyébként. Mindig mondja a boltba is kell vinni a gyerekeket mert van két gyerekünk, hiányzik a kettesben együttlét a férjemmel, teljesen tönkre megy a házasságunk, ő van mikor reggeltől késő estig dolgozik,

nem jár el sehová nem iszik, jó apa, de minden nap veszekedünk már. Pár hónapja lettek ilyen rosszak a dolgok, a gyermekek is kb fél éve lettek ennyire kezelhetetlenek. Úgy érzem mindig gyermekre vágytam egész életembe, de most sor csapásként fogom fel az anyaságot. Boldogtalan vagyok depis... nehezíti a helyzetet, hogy 6 hét múlva születik a kisfiúnk, bele sem merek gondolni, hogy mi lesz, minden rám hárul, én kezelem a csekkeket az anyagiakat, a bevásárlást, viszem a vállalkozást stb.. A férjemmel sajnos nem lehet megbeszélni semmit, igazán sosem tudtunk semmiről beszélni.



2013. jún. 12. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt kérdezem de akkor miért mentél hozzá? kommunikáció nélkül egy kapcsolat sem működik, a válások kb 90%-a a kommunikáció hiánya miatt van, hogy nem tudják megbeszélni a dolgokat. Muszáj beszélni róla. A gyerekek biztos nem véletlenül lettek ilyenek ha csak fél éve van ez. Gondolkozz mi válthatta ki, kérj segitséget. 3 gyerekkel, főleg hogy va probléma nme tudod miért neked kell még egy vállalkozással is bajlódni...?
2013. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem most kicsit "bepánikoltál", mivel mindjárt jön a 3. baba is, de ez lehet szimplán a hormonok játéka, hogy borúsabban látod a világot.

Nagyszülőktől próbáljatok segítséget kérni, 2-3 órára csak tudnak vigyázni a két gyerekre, addig eljátszanak velük, ti meg elmehettek kettesben vacsizni, moziba.

Mindenképp beszélj a férjeddel, hogy neked erre szükséged van. Ne dugd homokba a fejed, mert azzal csak a szőnyeg alá söpröd a problémákat!

2013. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, veled érzek, bár nekem csak fele ennyi gondom van, de mivel nálunk is jön a 3. baba pár héten belül, én is kezdek kiborulni. Tök rendes férjem van, sokat dolgozik, nem jár sehová, de mégis nehéz. A nagylányom tünemény, de a kicsinél most kezdődött el a dackorszak, egész nap csapkod, kiabál, ellenkezik, sokszor rám üt mostanában, nagyon sokat küzdök vele. A pocakom hatalmas, sokat keményedik, fele annyit sem bírok, mint előtte, emiatt sokkal nehezebb nappal és éjjel is. Van egy itthoni munkám, ami 4 óra naponta, ezt is be kell tábláznom minden napomba. Most az árvíz miatt a férjem sokat volt távol, és egész nap egyedül voltam, estére teljesen kimerültem. A szüleim segítenek ugyan, de akkor utána még nehezebb a kicsivel, mert ők mindent megengednek neki, emiatt nem szívesen engedem át hozzájuk egész napra, csak pár órára. Néha én is szörnyűnek érzem magam és bűntudatom van, mindenkivel veszekszem, de szerintem csak a hormonok játéka lehet, még sírtam is két napig, pedig sosem szoktam. Szerintem fel a fejjel neked is, ez csak a szülés előtti időszak, talán tudat alatt félünk, hogy még nehezebb lesz nemsokára, mint eddig volt, szerintem ez természetes folyamat.
2013. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én nem vállaltam volna be a 3. babát!

Még kettő is soknak tűnik, ahogy olvasom az írásod!


Amúgy testvérféltékenység és dac korszak állhat a mögött, hogy ilyen helyzet alakult ki! Majd elmúlik idővel és reméljük jobb lesz!


A Pároddal meg próbáld meg megbeszélni a dolgokat.


Segíteni nem tudtam, de remélem nincs harag!


Üdv két gyermekes Anyuka

2013. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem:

Van egy autista

van egy kezelhetetlen dackorszakos

van egy vállalkozás

nincs nagyszülői segítség

férjeddel nemtudjátok megbeszélni a problémákat

ÉS JÖN A 3.-IK BABA!!!


Hát nem semmi!!Bocs de nem értem a dolgokat!

2013. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!