Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 évesen depressziós? Vagy ez...

5 évesen depressziós? Vagy ez csak érzelmi zsarolás?

Figyelt kérdés
Ha megtiltunk valamit a fiunknak furán(?)reagál.-Nem szeretsz? Tudod mit ne is szeress!-Engem senki nem szeret?-Én nem szeretlek anya! STB.Itthon ilyet nem tanul.Esetleg az oviban?
2009. dec. 25. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor először bedobta ezt a trükköt, biztos sikerült kiváltania a számára megfelelő reakciót. Hamar ráérzett, hogy ezek a bűvös szavak, amikkel elérheti amit akar.

Mindig mondjátok azt, hogy 'Nagyon szeretlek, de ezt és ezt most nem teheted meg. Megértem, hogy dühös vagy, de akkor sem csinálhatod ezt.'

2009. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen amikor először hallottam nagyon szíven ütött. Köszönöm a tanácsot,kipróbálom. Igazából néha már ingerülten reagálok mert naponta többször eljátsza.
2009. dec. 25. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kis rafináltak a gyerekek,de jól írta az első!
2009. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igen az elsőnél a pont! nálunk is pont ez volt a helyzet! mindig ez volt a reakciója és én is hassolokat mondtam neki mint az első és egy idő után befejezte :)
2010. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rafinált!!! És eléri a célját.
2010. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát el! Leül és gubbaszt! Engem senki se szeret!
2010. jan. 11. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!