Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek hajlandó köszönni...

Nektek hajlandó köszönni majdnem 3 évesetek?

Figyelt kérdés

Kislányom 2-2,5 éves koráig édesen integetett, köszönt, azóta nem tudom rávenni.

Folyékonyan, választékosan beszél, tehát tök ciki pl. a liftben, hogy köszönés no, de aztán 3 másodperc múlva elkezdi nekem mondani pl., hogy anya nézd, a néninek pöttyös szép pólója van...beszélget a nénivel/bácsival/bárkivel, majd mikor kiszáll az illető a liftből, megint csak nem köszön...

Mi mindig köszönünk, udvarias família :) vagyunk, tehát nincs előtte rossz példa, de nem is erőltettem soha ezt a dolgot, nem is szólok rá, mindig azt mondom, hogy jó, majd legközelebb, de bazira kínosan érzem magam...vagy ez csak dac???


köszi



2013. jún. 15. 12:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kicsit lehet kesve..irok....,,Nem baj majd legkozelebb.,,.. mondjak...a felnotek...akik.. mar tul vannak ezen... tudjak milyenek a gyerekek....aki pedig ezen csodalkozik...az nagyon feledekeny vagy nem volt soha gyereke...mi sem voltunk kulonbvek...szerintem is el kell mondani...hogy mit illik...terelemmel...kivarni...mint minden mast...hogy felnek felnotektol...en is feltem gyerekkoromba...egy felnor embertol..a megerzesem jo volt... persze nem minden esetbe...van igy gondolom...azert megertonek kell lenni...
2013. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, így teszek ahogy írtátok, és nem felejtettem az érzést, a félelmet, a szégyenlősséget én sem gyerekkoromból, de erre a kicsikori időkre nem emlékszem egyáltalán...:-))
2013. júl. 1. 07:39
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne, hogy miért lettem lepontozva...
2013. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én minden válaszolót zöld kézzel pontoztam, szal nem én voltam...amúgy tök jót írtál tényleg, nem is értem, de itt mindig van 1-2 vki akinek ez a hobbija...
2013. júl. 14. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!