Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Mit szóltok ehhez a...

Anyukák! Mit szóltok ehhez a cikkhez?

Figyelt kérdés
[link]

#fvnm
2013. jún. 16. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én is tegnap olvastam,borzalmas. :(((
2013. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez felháborító!:( :(
2013. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, de nem tudok mit kezdeni vele.
2013. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
csak azt nem értem hogy hol van a gyámügy?
2013. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a 4es kérdésével egyetértek.hogyan nem jutnak el a megfelelő szervekhez az ilyen információk!!!!??? én biztosan ott helyben felhívnám az illetékes hatóságot,de nem pesten lakom,itt nincsenek ilyenek,legalábbis én még nem láttam.
2013. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
igen,hol van ilyenkor a nagy gyámügy meg a gyermekjóléti szolgálat??
2013. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
sííírok!!!:((((((((((
2013. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olvassatok utána kicsit bővebben. Borzasztó, hogy ilyen létezik, de szerencsére ez NEM itt nálunk van...

Egyébként én olvastam rengeteg borzasztó dolgot, ehhez foghatót és ennél még hátborzongatóbbat is, mert egy kutatásomhoz gyűjtöttem anyagot. Sajnos vagy sem, de hozzá tud edződni az ember :(. Ettől még teljesen elfogadhatatlan, hogy bárhol a világon visszaéljenek a gyermekekkel bármilyen formában, csak sajnos megtörténik.

2013. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szomorú, de tényleg nem ártana kicsit utánaolvasni, ez ugyanis nem Magyarortszágon történik.

A cikk eredetije itt: [link]

Akinek nincs kedve angolul elolvasni, itt van egy rövid összefoglaló az angol cikkről, és arról, hogy mit változtattak meg a fordításban, hogy magyarnak tűnjön az estet: [link]

Ettől még tényleg nagyon-nagyon szomorú, de a magyar gyámügynek például semmi köze hozzá.

2013. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudtam róla, hogy létezik ilyen. Már MO-on is találkoztam a jelenséggel (pár hónapos baba volt). De hogy ilyenkor a rendőrök is letojják a dolgot, az szerintem botrány. Ha foglalkoznának a kérdéssel, előbb utóbb az összes, ilyen körülmények között tengődő gyerek állami intézményben kötne ki (azt most nem boncolgatnám, hogy miből jut az ellátásukra).
2013. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!