Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évesem nem eszik, nem...

2,5 évesem nem eszik, nem iszik, mi a . Csináljak már?

Figyelt kérdés

Kiborultam! Az egyik nem eszik-iszik, a másik nem alszik, a harmadik a hasamban, folyamatosan ideges és hulla fáradt vagyok, pihenni nem tudok, a házimunka rám ég, semmit sem tudok csinálni, szakad rólam a víz!


Főleg a nem evés-ivás idegesít, sem szép szóra, sem ordítozásra nem fogad el semmit! Még a finomságokat sem! Reggelire evett egy kevés csokigolyót tejjel, meg ebédidőben is ivott egy kis tejet és ennyi!!!!! Se víz, se szörp, se rendes tápértékű kaja!!!!


2013. jún. 18. 16:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

6, 8-as vagyok. Az én fiam sem aludt tegnap, annyit tudtam kiharcolni, hogy legalább feküdjön le mellém és altasson el :) persze jött a vihar, végig dörgött, de eső egy szem sem esett. Este 10 után kidőltünk.

Kedves kérdező, ami még az evés-ivás dologgal kapcsolatban felmerült bennem, én elvittem dokihoz azért biztos, ami biztos alapon a gyereket, hogy nem beteg-e (gondoltam vashiányos, vagy vérszegény, ilyesmi) Mivel semmi baja nem volt hál'Istennek, így azt mondták anno, hogy kapjon valami multivitamint, vagy kérjünk a patikában étvágyserkentőt. Nem mondom, hogy csodát tett, de valamelyest javított a dolgon, legalábbis amíg megnyugodtam :) A szomszéd kisfiúnál is ez volt a helyzet, neki azt mondták, valószínűleg kevés a gyomorsava, ezért nem érzi éhesnek magát, így kapott valamit rá, azóta szépen (na inkább szebben) eszik. Híztak is.

Látod nem vagy egyedül ilyen gonddal, így itt nyugodtan kiengedheted időnként a fáradt gőzt :)

2013. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!