Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hagyományos magyar konyhát...

Hagyományos magyar konyhát vezetsz otthon vagy nyitott vagy az ízekre más népek konyhájára?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában mindent kipróbálok, amire nyitott a család, szerencsére kevés az, amit nem hajlandó megenni senki. Főzök olaszt, franciát, kínait, magyart, szlovákot, svájcit, spanyolt, thaiföldit, egy ételt is többféleképp szoktam elkészíteni. Rengeteg fűszert használok, szinte gyűjtöm a jó recepteket és szeretek variálni is, új ételeket kitalálni.
2012. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hagyományos magyar konyhát.

Elég sok szakácskönyvem van (kaptam) keleti meg déli meg egyéb konyhák receptjeiből, hozzá kis képecskékkel ... megmondom őszintén, a képeken jól néz ki a kaja, de amikor elkezdem olvasni, mi minden általam eddig nem használt hozzávalókat kellene bevásárolni, eszembe jut: és ha nem ízlik?

És attól kezdve már el sem kezdem, mert útálok éhen maradni! :))))

A jó kis magyar paprikás-krumpli még sosem hagyott cserben. :)))

2012. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyitott vagyok más népek konyhájára, de a hagyományos magyar ételeket szeretem a legjobban.
2012. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyitott vagyok, nagyon szeretek kísérletezni, új fűszereket kipróbálni. Viszont a magyar konyhát is imádom.
2012. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!