Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti ovodás gyereketek is...

Ti ovodás gyereketek is nagyon szeret otthon lenni?

Figyelt kérdés
Enyém 5 éves lesz. Alig tudom itthonról kirobbantani, hogy menjünk el ide, vagy oda... Mindig azt mondja, ne menjünk sehova, mert ő itthon szeret lenni a legjobban.. :(
2013. jún. 9. 08:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha már kint vagyunk, akkor könnyen tudom őt programra csábítani, de nagyon nehéz vele elindulni, mert itthon érzi magát a legjobban. És nem tudom, ez mennyire általános ekkora gyerekek körében.
2013. jún. 9. 08:39
 2/9 anonim ***** válasza:

A lányom bölcsis ugyan, de ez van nálunk is. Ha bölcsi után megyünk valamerre, úgy kicsit könnyebb, de akkor is szokta mondani, hogy ne menjünk sehova, menjünk haza.

Itthonról meg alig lehet elindulni vele. Gondolom mivel sokat van a bölcsiben (annyira nem, mert 3-kor hozom el), jó neki itthon lenni, ki akarja használni.

2013. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:)

Az persze jó, hogy jól érzik magukat itthon.. :)

Csak a szomszéd gyerekeken látom, hogy ők meg mindig nyúzzák a szüleiket, hogy ide menjünk, oda menjünk. És már attól tartok, az enyémmel van valami baj, hogy ő meg nem akar. Köszönöm hogy írtál.

2013. jún. 9. 08:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Enyem is öt lesz:) a fiam egy oraig van oviban,mert ebed utan hazahozom,itthon alszik szepen delutan, ami idot csak lehet, ő is itthon tolt. Egy het mulva az ovinak vege,aztan osszevont csoport,nem hinnem,hogy hajlando lenne menni:) egyik nap mar annyira untam az itthon jatszast,hogy osszevesztunk:(

Ez a hosszu esos tavasz bezart minket a meghosszabb téllel, remelem a jo ido kicsalogatja. De ha megkerdezzuk, mi a legkedvesebb programja, biztos ez lenne a valasz: anyaval otthon tarsasozni! :)

2013. jún. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó olvasni, :)


Enyém 8-tól fél 5-ig van oviban, és szerencsére nagyon szereti, 5 előtt ritkán tudjuk kivonszolni az ovoda udvaráról, mert még szaladgál a többiekkel :)

2013. jún. 9. 09:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, és az enyém kislány.
2013. jún. 9. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért is van így, mert az oviban egész nap elfárad és szeretne kicsit piheni.

De örülj neki, hogy otthon érzi magát a legjobban! Ez azt jelenti, hogy otthon biztonságban érzi magát és ez nagyon fontos egy ilyen kicsi gyereknél :) nyugi, ez csak azt jelenti, hogy valamit jól csináltok ;)

2013. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kisfiam is ilyen. Ovi után nagyon ritkán mondja, hogy menjünk erre-arra. Itthon játszunk, együtt vagyunk.
2013. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! :) Na akkor inkább örülök ennek a jelenségnek... :) Szép napot mindenkinek!
2013. jún. 9. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!