Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Savanyú húslevest ettek....

Savanyú húslevest ettek. Lehet tőle valami gond? Volt már valaki esetleg hasonlóan?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt főtt a húsleves, és 2-3 óra körül ettünk belőle, akkor semmi baja nem volt. Utána hoztuk haza, és a kocsiban valószínüleg megromlott, mert benne volt a tészta is. Ebből ettek a gyerekeim, kb 5-6 kanállal. 6 és 3 évesek. Olyan hülye vagyok, mert siettem ésd nem kóstoltam meg. Lehet tőle valami bajuk? Annyira bánt.
2013. jún. 23. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
azért ennyire nem kell megijedni, ha hasmenésük lesz, (esetleg hánynak egyet)tudni fogod mitől, más nem hiszem.
2013. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem nem. Ha nekik nem rendes evőkanaluk van(amit nem gondolok), akkor nemhiszem :)Ne aggódj :)
2013. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást. Kicsit ziláltak az idegeim, mert a kicsivel pont tüdőgyulladásból lábadozunk. Kicsit elegem van már, nem hiányozna újabb gond.


:)

2013. jún. 23. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz baj. Ha annyira rossz lett volna, valószínűleg nem esznek belőle 5-6 kanállal. Mi nálunk hányszor előfordult, hogy mi mondtuk, hogy rossz a leves, de nagyszüleim szerint csak finnyásak vagyunk, és vígan megették. Soha nem lett belőle bajuk. Persze tudom, hogy a gyerekek érzékenyebbek, de szerintem nincs okod aggódni. Nem olyan nagy mennyiséget ettek belőle, meg nem egy napot töltött tűző napon a leves.
2013. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 23. 21:11
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem lett semmi bajuk :)

Köszi még egyszer!

2013. jún. 24. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!