Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 2 éves kislány is rózsaszí...

Más 2 éves kislány is rózsaszín mániás?

Figyelt kérdés

Májusban múlt 2 éves a kislányom, és már hónapok óta tart nála a rózsaszín mánia. Alig tudok mást is ráimádkozni, csak az takar hordani. Ha meg Hello Kitty is van rajta, akkor az a világ legnagyobb öröme.


Ma készültünk tanácsadásra, és közölte, hogy rózsaszín harisnyát kér. Oké. Ráadom, majd előveszek hozzá egy szép farmerszoknyát. Fancsali pofával megkérdezi: "rózsaszín nincs?" Mondom nincs, erre elkezdett sírni. Csak akkor nyugodott meg, amikor elővettem a rózsaszín kardigánját.


Ha engem látnátok, megértenétek miért csodálkozom ezen. Nem vagyok az a tipikus nőcis nő. Farmer, póló, esetleg valamilyen felső, de semmi esetre sem rózsaszín vagy egyéb divatszínek. Fekete, fehér vagy kék. A mintát is utálom, úgyhogy fogalmam sincs honnan ered ez a kislányomnál.


2013. jún. 26. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

TV-ben, játszótéren, utcán, esetleg bölcsiben láthatja, h a többi kislány is így öltözködik, ezért ragaszkodhat annyira ehhez a színhez.

Pár év múlva majd jön az a korszak, h utálom a rózsaszínt, fúj...

2013. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez volt az első szín, amit akár 20 másik közül is kapásból kiválasztott. És ezt a színű ceruzát veszi mindig először elő.

Ő még nem jár közösségbe, játszóra nagyon ritkán jutunk el, mert falun lakunk és itt nincs. a tesó fiú, nála ezt nem látja.

2013. jún. 26. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert te nem olyan vagy, attól ő még lehet másmilyen :) Ő egy másik ember :) azért ezt ne feledd!

Az én kislányom is ilyen, nálunk hercegnő mánia van, és ő is nagyon nő. Festeni kell a körmét, meg kisírta a gyereksminket is :) Pedig csak most lesz 3éves :D Én sem vagyok ennyire cicás, de hát ez van :) Ő ilyen...én meg szeretem gumizni-csattozni a haját, meg egy nap 5ször átöltöztetni :)

2013. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, én is imádom, amikor olyan kis csajos. Szeretem a hosszú göndör haját fésülgetni, csatozni, különböző frizurákat készíteni neki.

Csak furcsa, hogy nincs akitől látná ezeket, és mégis így viselkedik.

2013. jún. 26. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen idős, június 3án volt 2. De "szerencsémre" ő nem rózsaszín mániás. Sőt, ha zoknit választhat, akkor a barna/drapp zoknikat szedi elő szigorúan. És egy barna ruhát adtam rá a múltkor, elkezdte a pociján simizni és közölte, hogy "csini vagyok". :)

Szereti a rózsaszínt, de nem mindenek felett, sőt.

Ja, és én hozzád hasonló vagyok, úgyhogy mondtam volna, hogy ez nála természetes, hiszen én is ilyen vagyok, de ezek szerint semmi köze ehhez :)


Csodás rózsaszín napokat!

2013. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen hogy ő választhat én veszem ki a ruháit és adom rá ,de minden ruhája szines,mintás ,sőt kitis,dorás is van rozsaszin is,de abol kevés van ,sok az ö szavajárásával táncosruha pörög forog bene ,én is olyan vagyok hogy szines,mintás felsöket,imádom,pulovereim is szinesek,feketét utálom ,egy barna ruhám van de az is ünnepekre van .
2013. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Boldogok lehettek, hogy mindig rózsaszínben látjátok a világot!:)

De hogy válaszoljak is, nálunk nem rózsaszínmánia van, hanem állatmánia. Úgy választunk pólót, nadrágot, hogy éppen milyen állat van rajta, katica, pillangó vagy épp mackó, stb. Ha épp mosásban van, meg kell ígérnem, hogy gyorsan kimosom, és ha megszárad, szólok, hogy felveheti. Az is előfordul, hogy a lila nadrágot kéri, vagy épp a sárga pólót. Nem tudom, miért választja épp ki azt a darabot, de az igények már megjelentek:)

2013. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!