Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság, hogyan tovább?...

Szobatisztaság, hogyan tovább? 22 hónapos fiam 5 napja bilibe kakil, pisil, csak alváshoz kap pelust, meg ha elmegyünk valahová.

Figyelt kérdés
Mi legyen a következő lépés? Várjak még valamennyit, hogy még biztosabb legyen a dolog és utána merjünk pelus nélkül elindulni itthonról? Délutáni alvásnál pedig, ha lesz pár napig száraz pelus, akkor hagyjuk el?
2013. jún. 27. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Indulás előtt mindig pisiljen, aztán persze, menjetek pelus nélkül. Vigyél váltóruhát (zoknit is, mert lefele folyik), nadrágból többet is.

Délutáni alvás még ráér, azt majd beszéld meg vele előtte. Ha 2-3 órát kibír pisi nélkül, akkor mehet az is.

Ügyes

2013. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TKI Ibolya ***** válasza:
Én az első pillanattól pelus nélkül vittem magammal a picit.Két nap után már éjjel sem akarta felvenni a pelust így most már alvásnál sem kell.Persze vannak még néha balesetek de egyre kevesebb!
2013. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem ugyanez a gondom, sajnos vannak helyezetek amikor pelust kell ra adnom, pl. tegnap orvoshoz mentunk, es mivel csak nyugiban otthon bilibe pisil igy kapott pelust, szegenyem hiaba szolt, hogy pisi, nem tudtam bilire tenni, aztan mar amikor nem birta belepisilt. De visszaesett egy kicsit, mert delutan mar siman szo nelkult pisilt pelusba. Viszont a haz korul jarunk setalni pelus nelkul, kb. az ajto ele erunk amikor mar varhato hogy lesz valami, igy gyorsan hazaerunk ha kell, eddig kibirta.

Mennyi idot bir ki pisiles nelkul? En mar gyakran veszek ki alola szaraz pelust, de elhagyni meg nem merem. Elalvasnal viszont gyakran kezedzkedik bilire, nalatok ez nem gond?

20hos

2013. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TKI Ibolya ***** válasza:

Bocsi nem bántásként írom de ha ráadod a pelust és szorongatnia kell sőt a végén bele is pisilhat akkor persze,hogy vissza esik,mert nem tudja eldönteni,hogy most lehet pisilni vagy nem.Én inkább viszem magammal a csere ruhát.Idővel azt is meg kell tanulniuk,hogy nem csak otthon lehet pisilni.Én múltkor a Tescóban simán ott hagytam a bevásárló kocsit és rohantam a gyerekkel pisilni.


Tényleg nem bántásnak szánom a mondandóm csak tapasztalat!


3 gyermekes anyuka

2013. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!