Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a szerintem szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szerintem szinte már abnormális és beteges féltékenységem ellen? Normális válaszokat és tanácsokat szeretnék kapni.

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel lassan már egy éve együtt vagyunk és nagyon zavar és féltékennyé tesz hogy a lánybarátainak olyanokat mond hogy szépek meg minden,ne nézzetek hülyének légyszi!Kíváncsi lennék hogy neki hogyan esne ha más pasiknak azt mondanám hogy milyen helyesek!Légyszi segítsetek!

2013. márc. 27. 09:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Fordulj szakemberhez: pl. az iskolapszichológushoz.
2013. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
nem biztos hogy alaptalan az aggodalmad ha előtted teszi az agyát más lányoknak
2013. márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

De miért mondja a barátod másoknak hogy szépek?

Nem értem. Ez nem normális dolog.

Az, hogy van egy olyan szituáció és megjegyzi hogy "Na, Bianka ma a szokottnál is jobban néz ki", (mert mondjuk fodrásznál volt és a ruhája is új, vagy mit tudom én) az oké, elmegy. A barátommal mi is szoktunk néha arról beszélni hogy ki szép ki nem szép, ki hogy néz ki...na de az nekem is rosszul esne ha a barátom lépten nyomon másokat dicsérgetne.

Téged dicsérjen, neked mondja hogy szép vagy.


Szerintem ezt vele kellene megbeszélned...

2013. márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a párod viselkedésével van baj. Nem természetes hogy ilyeneket mond. Ugyanakkor ha meg akarna csalni téged, azt nem előtted tenné. Szerintem provokálni akar téged, tetszik a hiúságának, hogy féltékeny vagy.


Ovis lelkivilágú lehet a párod, de neked nem kell ebben részt venned.

2013. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon kedves fiú meg minden és hát ezért mondja kedvességből a lány barátainak hogy szépek meg minden,csak hát szerintem akkor pl olyannak kéne kedveskednie hogy jó a haja vagy a pólója vagy az órája vagy mit tudom én,mert így meg úgy érzem mintha beléjük is szerelmes lenne vagy valami :(
2013. márc. 27. 09:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Ma 09:40 egyetértek veled! :)
2013. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És sosem csalna meg mert nagyon becsületes és kedves,csak hát mivel kedves,mondom hogy kedveskedik a lánybarátainak is sajna :/
2013. márc. 27. 09:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem értem,mért kell lepontozni a normális válaszolókat,tán jól esik?Én amúgy csak azért is visszaadnám ezt neki-vizslatja a lányokat-csak úgy nem szépezi le őket!Tán te se csinálnád ezt szerintem ok nélkül
2013. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én meg azt gondolom, hogy pontosan érzi, hogy te kivagy ettől és féltékeny vagy. ezért csinálja. a féltékenység egy nagyon beteg dolog tud lenni. húúú én is az voltam, milyen sokszor. hidd el, semmivel nem visz előrébb, sőt, inkább visszataszító. tudod ok, hogy van egy párod, de neki is van külön élete. barátai, barátnői... biztos neked is jólesik, hha vki megdícsér, bókol, de gondolom nem gondolod rögtön, h akkor az a vki fülig szerelmes beléd. nyilván a párod sem szerelmes Juliskába, Mariskába... csak mert azt mondja neki, h szép. szép, mert olyannak teremtette a jó Isten, és a férfiak ezt észreveszik. ne spirázd túl, mert magaddal szúrsz ki. a féltékenységgel magadat húzod csak fel, őt meg kicsit megfojtod. tudod, ha vki menni akar, az megy. ha maradni, akkor marad. de próbálj úgy viselkedni, h minél tovább maradjon.
2013. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
60%
A hazugság sosem célravezető. Attól hogy betöltöd a 18-at még se felnőtt nem leszel, se ennyire önálló...az nem a 18ik szülinapoddal jön el, hanem agyban történik...ez meg, hogy jogilag nem tehetnek semmit...mégis ki fizeti azt hogy te az egész nyarat külföldön töltsd? Ha te akkor oké, elmondod a szüleidnek, hogy szeretnél kint munkát vállalni a nyárra, nyelvet tanulni stb. Ne égess fel magad mögött mindent azzal, hogy hazudsz és átvered őket, mert amikor meg hazajönnél és esetleg nem tartanak el tovább(mert te már felnőtt vagy és jogilag megtehetik) új lakhatást kell keresned, nulla pénzzel...stb., az nagyon kellemetlen lenne, nemde?
2013. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!